فال روزانه 25 دی 99

فروردین: از دوستانی که براساس منفعت خود تصمیم می‌گیرند و هر لحظه و هر ساعت به رنگی درمی‌آیند فاصله بگیرید. متأسفانه یکی از نزدیک‌ترین یاران شما این‌گونه است،‌ از نشست و برخاست با او بپرهیزید چرا که این نشست و برخاست‌ها بسیار به زیان شما خوهدبود. دیدار یار وفادارتان تنها با راز و نیاز با خداوند متعال میسر می‌شود،‌در غیر این صورت مدت‌ها در جدایی به سر خواهید برد. پس به خداوند پناه بیاورید و وصال مرادتان را از او طلب کنید تا حاجت شما را برآورد.
اردیبهشت: در دستیابی به مرادتان چشم توقع به دست کمک دیگران ندوزید بلکه بر همت خود و یاری خداوند متعال تکیه کنید که لازمه وصال مرادتان همین است و بس. فراموش نکنید که پس از دستیابی به آرزویتان شکرانه آن را به‌جای آورید. این شرط و ادامه تلاش‌ها در حفظ سعادتتان دو شرطی هستند که در این دوران به عنوان رمز موفقیت شما به شمار می‌روند. گاهی می‌شود که هیچ‌یک از یارانتان به شما کمک نمی‌کنند و شما را تنها می‌گذارند در این‌گونه مواقع تنها کسی که فراموشتان نمی‌کند خداوند متعال است،‌به او توکل نمایید.
خرداد: اندکی ریاکار هستید،‌ این خصلت منفی را کنار بگذارید و ظاهر و باطن خود را یکی سازید تا اطرافیانتان هم به شما بیش از پیش اعتماد کنند. بویژه یار وفادارتان که بالطبع از تمام اطرافیان برای شما اهمیت بیشتری دارد. خود او همیشه با شما صادق بوده و هست و شما نیز باید با همین روشی که او با شما رفتار می‌کند با او برخورد کنید.
تیر: بیش از هر چیز باید در حفظ سلامتی جسمی و روحی خود کوشا باشید چرا که از دست دادن این سلامتی شما را از برداشتن هر گامی بازمی‌دارد، چه رسد به اینکه بخواهید به هدفی بلند مدت نیز دست یابید. یکی از کارهایی که همیشه موفقیت‌های شما را تسریع کرده است،‌ادای نذر و نیاز است که امسال نیز حتماً باید در برنامه خود قرار دهید و هرچند وقت یک بار از فقرا دستگیری نمایید. حواستان را نیز جمع کنید چراکه بسیاری از اطرافیان که از رقبای شما محسوب می‌شوند قصد فریبتان را دارند.
مرداد: توکل به خداوند متعال در انجام تمام کارهایتان رمز موفقیت شما در سال جدید است،‌این رمز را به خاطر بسپارید و در هر کاری آن را به کار بندید. روحیه لطیف و حساس شما بارها دستخوش تغییر می‌شود،‌شاد و غمگین می‌شوید و این تغییر و تحولات به‌سرعت انجام می‌گیرد و مدام از حالتی به حالت دیگر درمی‌آیید در حالی که باید سعی کنید روحیه‌ای پرثبات‌تر داشته باشید و با هر اتفاق کوچکی کوچکی دستخوش تحول نشوید زیرا هیچ به صلاح شما نیست.
شهریور: انسانی چنین شایسته هستید، سعی کنید در سال جدید نیز چون سال گذشته این شایستگی را حفظ نمایید تا سعادت تان مستدام گردد. هرگز گمان نکنید که خوشبختی امروزی شما تنها زاده سرنوشت شما بوده است،‌این خوشبختی بیش از هر چیز دیگر زاده تلاش‌ها و هوشمندی‌های خودتان است.
مهر: احساسات شما این بار به شما دروغ نمی‌گویند،‌اطمینان داشته باشید. هرگز نپندارید که در عشق تنها باید رنج بکشید،‌این شما را افسرده خواهدساخت،‌باید در نظر داشته باشید که در پی هر رنجی یک شادی بزرگ نهفته است که آشکار خواهدشد پس تحمل رنج عشق این‌گونه ساده‌تر خواهدبود.
آبان: بی‌قراری و به این در و آن در زدن برای انجام هر خواسته‌ای هیچ به صلاح شما نیست. صبر و طمأنینه بهترین راهکاری است که پیش رو دارید، این را فراموش نکنید. مطمئن باشید که در پی خون‌جگرهایی که می‌خورید روزهای درخشانی در انتظار شماست.
آذر: فراموش نکنید که احتمال بسیار دارد مقتضیات یک خواسته با خواسته‌ای دیگر هیچ‌گونه همخوانی و تناسبی نداشته باشد. پس حتماً باید آنها را یکی یکی و به نوبت و به ترتیب اولویت در نظر بگیرید و نه همه را همزمان با هم. از تن دادن به هر هوی‌ و هوسی بپرهیزید و برای دستیابی به موفقیت‌های دیگران طمعکار نباشید. سعی کنید بیشتر به زندگی خودتان بپردازید تا زندگی دیگران،‌هرچند که این کار بسیار دشوار به نظر برسد.