فروشگاه ابزار دارکوب

فروشگاه ابزار دارکوب طی چند دهه خدمت در حوزه ابزار آلات صنعتی، کارگاهی و خانگی توانسته رضایت اکثر اقشار جامعه خصوصاً متخصصین اهل فن را کسب نماید. در سایت فروشگاه دارکوب ابزار با یک جستجوی ساده هر ابزاری که نیاز دارید پس از بررسی قیمت و مشخصات فنی یا مقایسه با سایر برندها به سادگی خرید نمایید.
https://www.darkobabzar.com/
دارکوب ابزار برای رضایت تمامی مشتریان خود خرید بدون ثبت نام با تضمین کمترین قیمت و بهترین کیفیت در دسترس تمامی کاربران خود قرارداده است. با توجه به اینکه فروشگاه ابزار ما خود به تنهایی وارد کننده محصولات لیکوتا و اپکس از کشور تایوان است، همکاران بازار حسن آباد تهران به صورت حضوری از فروشگاه ابزار ما خریدهای عمده خود را انجام میدهند. درصورتی که شما مشتری گرامی در سایت ابزار دارکوب اقدام به خرید نمایید تیم واحد فروش ما موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات شما را در اسرع وقت به دست شما برساند. لازم به ذکر است خریدهای بالای یک میلیون تومان بصورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال میشود.

برای همکاران و نمایندگان اصلی فروشگاه دارکوب ابزار که در تمامی نقاط ایران وجود دارد همواره جهت خرید عمده از سایت ما کد تخفیف برای آنها ارسال میشود. برای خرید حضوری هم میتوانید به آدرس تهران، خیابان امام خمینی، نرسیده به ترمینال فیاض بخش، کوچه جمشیدخواه، پلاک ۱۴ مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی رایگان جهت کسب اطلاعات فنی محصول و کارکرد آن با شماره 66701270 تماس حاصل فرمایید.