حل سوالات آخر فصل فیزیک دوازدهم : قسمت سوم فصل اول " حرکت شناسی "

بعد استقبال شما دانش آموزان عزیز از سری خط به خط فیزیک که در سه پایه مختلف منتشر شده ( و در حال ضبط قسمت های بعدی برای انتشار هستیم ) درخواست های زیادی از سمت شما دانش آموزان برای حل سوالات آخر فصل انجام شد ، ما هم تصمیم گرفتیم مانند سری خط به خط برای هر سه پایه ( #دهم ، #یازدهم و #دوازدهم ) سوالات آخر هر فصل را ضبط و منتشر کنیم .
با توجه به اینکه الویت ما دانش آموزان دوازدهم به دلیل امتحان نهایی و کنکور سراسری می باشد ، اولین قسمت ضبط این برنامه را به دانش آموزان دوازدهم اختصاص دادیم که هر فصل فیزیک دوازدهم را در چند قسمت حل کنیم و آن را در اختیار دانش آموزان قرار بدهیم و در روزهای آتی برای پایه های دهم و یازدهم نیز منتشر خواهد شد .

حال قسمت دوم حل سوالات آخر فصل حرکت شناسی ( سوالات 21 تا 25 فصل اول ) فیزیک دوازدهم را برای شما آماده کردیم که سوالات را به راحتی بتوانید حل کنید و به صورت مفهومی حل سوالات را یاد بگیرید .


حتما کانال ما " استاد سعیدفر " را دنبال کنید و نظراتتان ( چه در مورد این ویدیو چه در مورد سوال های سخت فیزیک ) را با ما در میان بگذارید . همچنین این ویدیو را بین دوستان خود به اشتراک بگذارید .

https://zil.ink/saeedfar