لایف کوچینگ

زندگی انسان هر روزه در حال تکامل و پیشرفت است. علاوه بر حوزه های تکنولوژی امروزه ما توانستیم در حوزه های روانشناسی نیز دستاوردهای بسیار فوق‌العاده‌ای داشته باشیم. حاصل این دستاورد ها باعث شد تا انسان ها به این فکر افتادند که مهارت و علم موفقیت را به دیگران یاد دهند در واقع ما توانستیم متوجه بشویم که افرادی که به موفقیت می رسند از چه روش و از چه شیوه هایی استفاده می کنند و آنها را استخراج کردیم و اکنون می توانیم با آموزش این شیوه ها به افراد دیگر به موفقیت آنها کمک کنیم.

لایف کوچینگ چیست ؟
امروزه برای موفقیت در زندگی نیاز نیست تا تجارب ناموفق بسیار زیادی را داشته باشیم. و می توانیم با استفاده از تجربه های افراد موفق و مربیان مهارت های زندگی در مسیر زندگی گام های بهتری را برداریم حالتی است که یک فرد متخصص به ما آموزش می دهد که در زمینه های متفاوت در زندگی به چه شیوه ای عمل کنیم تا بتوانیم به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنیم. با استفاده از آموزه ها و تجربه های مربی و متخصصی که در لایو کوچینگ به همراه ما هست دستاوردهای بیشتری را در زندگی به دست خواهیم آورد و همچنین لذت بیشتری را در زندگیمان تجربه می کنیم.

چرا باید یک لایف کوچ داشته باشیم؟
عمر ما انسان ها بسیار محدود است و در این عمر کوتاه نمی توانیم همه چیز را تجربه کنیم چه بسا تجربه بسیاری از موارد برای ما بسیار گران تمام شود و بهتر است به جای اینکه خودمان هزینه زیادی را انجام دهیم از تجربه یک فرد متخصص و یک مربی استفاده بکنیم تا در این بازه محدود بتوانیم بیشترین بهره وری را به دست آوریم. با توجه به اینکه امروزه اکثر وقت ما صرف مهارت و کار تخصصی ما نمیشود زمان کمی برای اینکه بر روی رشد شخصی خودمون کار کنیم داریم و بهترین گزینه استفاده از تجربه یک فرد و اینکه زیر نظر یک مربی باشیم هست.

یک مربی دلسوز و با تجربه می تواند در هستی ها و بلندی های زندگی ما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند و ما بتوانیم بیشترین لذت را از زندگیمان برده و در هر کدام از جنبه های زندگی مان به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنیم.

افراد بسیار زیادی را میشناسم که به دلیل ناآگاهی و بی تجربگی متحمل ضرر های بسیار زیادی شده اند و چه بسا اگر از تجربه یک فرد متخصص و یک مربی با تجربه استفاده می کردند امروزه به موفقیت خیلی زیادی در زندگی شان دست پیدا کرده بودند اما اتفاقی که اکنون برای آنها رخ داده است شکست و ناکامی در زندگی است چرا که با برداشتن قدم هایی بدون آگاهی در زندگی ما دچار شکست و تحمل زیان بسیار زیادی خواهیم شد.

در این دوره لایف کوچینگ چه چیزهایی یاد میگیریم؟
در دوره لایف کوچینگ به شما آموزش می دهیم که در رابطه با مسائل زندگی به چه نحو تصمیم گیری کنید و به چه شکل بتوانید تسبیح ها و بلندی ها را پشت سر گذاشته و بتوانید در جنبه‌های مختلف زندگی به موفقیت برسید.

این دوره یک دوره بلندمدت است که طی یک سال برگزار خواهد شد و در طول این یک سال مربی و متخصص کوچ این در کنار شما خواهد بود تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن قدم های بعدی زندگی تان را بردارید و در این مسیر بتوانید دستاوردهای بسیار عالی را به دست آورید.
"دوره لایف کوچینگ"