چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی آفرود,ماجراجویی,صنایع و تجهیزات وابسته در نمایشگاه بین المللی برگزار شد

مهندس علیرضا پیله ور در رابطه با
برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: در سال هاای گذشته به خاطر سفرهای ماجراجویانه, ما رشد خیلی خوبی را در قشر مخاطبین جوان داشتیم که عموما علاقه مند به سفر هستند که این حوزه نیاز به یکسری کالاهایی دارد که در این نمایشگاه این کالاهایی که توزیع می شود را معرفی کرده ایم که طبیعی است این نمایشگاه می تواند به رشد صنعت گردشگری کمک نماید.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط بیماری کرونا که به وجود آمد خیلی از مردم شرایط مسافرت رفتن را پیدا نکردند بنابراین سفر کردن به صورت کمپی با امکانات از فضای باز میتواند ریسک ابتلا به کرونا را کمتر نماید که امکانات یک سفر با توجه به شیوه های بهداشتی در باب کرونا در این نمایشگاه وجود دارد.

پیله ور ,وجود چنین نمایشگاه هایی را کمک به اشتغال زایی این صنعت و رشد بیشتر آن دانست و خاطر نشان کرد: حوزه طبیعت گردی ماجراجویانه با توجه به اشتغال زایی که داشته است طبیعتا نیازمند حمایت و بستر سازی قانونی است و می توان در این حوزه ارز آوری داشت بنابراین برگزار کردن چنین نمایشگاه هایی می توان به معرفی این حوزه کمک شایانی نماید.

دبیر برگزاری نمایشگاه تصریح کرد: افتخار این را داریم که چهارمین نمایشگاه را برگزار کنیم و توانسته ایم در معرفی این حوزه نقشی داشته باشیم.