دروه جامع نوابغ اینستاگرام

چهاردهمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد و از 18 شهریور 1400 آغاز خواهد شد. شما به دو صورت می‌توانید در این دوره شرکت کنید. در هر دو حالت هر هفته فایل‌های ویدئویی مربوطه در حساب کاربری دانشجویان قرار خواهد گرفت و بعد از 5 هفته شما به تمامی آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت. بعدا هم به آپدیت‌ها و مطالب اضافه شده به دوره دسترسی خواهید داشت.

مدل بدون کوچینگ: در این مدل، شما طبق برنامه زمانی تعیین شده به همه آموزش‌ها در پنل‌تان دسترسی خواهید داشت.

مدل با کوچینگ: در این مدل، علاوه بر دسترسی به فایل‌‌های آموزشی، شما در 10 وبینار کوچینگ و پشتیبانی شرکت می‌کنید تا هم پیج های شما تحلیل شود و ایرادات‌تان برطرف شود و هم بتوانید سوالات‌تان را بپرسید. 5 وبینار توسط دکتر فرجی و 5 وبینار توسط پشتیبان دوره برگزار خواهد شد. همچنین شما در یک گروه تلگرام اختصاصی، عضو خواهید شد تا بتوانند با دانشجویان دیگر در تعامل باشید.

*توجه: اگر از نظر مالی توانایی دارید و واقعا جدی هستید، توصیه می‌کنم در مدل با کوچینگ ثبت‌نام کنید چون در این مدل شما 10 هفته زیر نظر من هستید و سریع‌تر رشد خواهید کرد.

برنامه زمانی دوره چگونه است؟
اگر در مدل بدون کوچینگ ثبت‌نام کنید بعد از شروع دوره، هر هفته فایل‌های مربوط به همان فاز در حساب کاربری شما قرار خواهد گرفت و در طول 5 هفته دسترسی شما به همه فازها تکمیل خواهد شد. اگر در مدل باکوچینگ ثبت‌نام کنید، در طول هر هفته باید ویدئوهای مربوط به همان فاز را ببینید و تمرین های گفته شده را انجام دهید و در آخر هفته در وبینار کوچینگ و پرسش و پاسخ شرکت کنید. ماه اول دوره، ماه آموزش است، یعنی تمرکز روی یادگیری و تمرین است تا شما به مطالب دوره مسلط شوید. ماه دوم دوره، ماه کوچینگ است، یعنی تمرکز روی اجرای آموزش‌ها در پیج تان هست.
برای ثیت نام در دوره روی لینک زیر کلیک کنید:
https://farajiacademy.com/insta/