دوره آموزشی سوزن دوزی سنتی و فانتزی - سامانه کسبوم

سوزن دوزی هنری است که در آن به نقش آفرینی بر روی سطح پارچه می پردازند این نقش آفرینی به وسیله ابزارهایی مانند نخ ، سوزن ، قلاب و... صورت می گیرد. می توان گفت که سوزن دوزی یک نوع هنردستی ظریفی است که از زمان های گذشته وجود داشته و قدمت طولانی دارد. سوزن دوزی با نام های گل دوزی ، رودوزی ، نخ دوزی ، قلاب دوزی و ... شناخته می شود. در این هنر طراح نقش های زیبایی را با توجه به الگوهایی که در ذهن دارد روی پارچه ایجاد می کند و یک پارچه بی روح را به یک اثر هنری زیبا و منحصر به فرد تبدیل می کند.

سوزن دوزي هنري برگرفته از ذوق و استعداد یک فرد هنرمند است که به وسیله آن می توان یک پارچه ساده را به یک اثر هنری زیبا و تماشایی تبدیل کرد.

دوره آموزش سوزن دوزی سنتی و فانتزی

مدرس این دوره آموزشی خانم بیتا افشار می باشد که با داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه تمام نکات عملی و کاربردی لازم برای سوزن دوزی را به بهترین شیوه آموزش داده است. مدت زمان دوره آموزش سوزن دوزی سنتی و فانتزی 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد که در 7 جلسه تهیه شده است . در این دوره با درویش ‌دوزی، تفرش ‌دوزی، اصول پته ‌دوزی و آبدوزی، بلوچ ‌دوزی ، تکنیک پردوزی، شستن پته، دوخت‌های ترکمن، تکنیک شماره‌ دوزی ، سیاه دوزی و آینه ‌دوزی و همچنین مهمترین تکنیک ها و نکات بازاریابی و فروش محصولات تولیدی سوزن دوزی آشنا خواهید شد.از مهمترین ویژگی های دوره آموزش سوزن دوزی سنتی و فانتزی می توان به دارابودن الگو های سوزن دوزی ، کتاب آموزشی ، نمونه سوال ، گواهینامه معتبر پایان دوره و پشتیبانی آنلاین 30 و روزه توسط خانم افشار مدرس دوره اشاره کرد.این دوره آموزشی مناسب چه کسانی است؟

کسانی که می خواهند با سرمایه اندک وارد این حوزه کاری شوند.
علاقه مندان به حوزه هنر های دستی
علاقه مندان و فعالان حوزه طراحی لباس های سنتی

برای مشاهده سرفصل ها و جزئیات دوره آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

https://kasboom.ir/skill/course/107/آموزش_سوزن_دوزی_سنتی_و_فانتزی