معرفی جامع دستگاه حضور غیاب جهان گستر پارس

در این ویدئو می‌توانید اطلاعات جامع و کاملی درباره‌ی دستگاه حضور غیاب جهان گستر پارس و مدل‌ها و لیست قیمت آن‌ها ببینید! همچنین برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر و دیدن لیست قیمت و مزایا و معایب سایر محصولات می‌توانید به وب سایت دستگاه‌ حضور غیاب جهان گستر پارس مراجعه کنید.


شاید شما هم تا به حال اسم دستگاه حضور و غیاب را شنیده باشین. امروزه توی بیشتر شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ از دستگاه حضور و غیاب برای ثبت تردد کارمندان استفاده می‌شه. اما شاید براتون جالب باشه که بدونید اصلا چی شد که دستگاه حضور و غیاب به وجود اومد! ایده‌ی ساخت یک دستگاه حضور و غیاب از اونجایی شکل گرفت که کارمندها در ثبت زمان حضور و غیاب خود در سازمان تقلب می‌کردن و زمان اشتباهی را برای خودشان ثبت می‌کردن تا حقوق بیشتری از مدیر دریافت کنند. حتی گاهی با ساخت و پاخت و تبانی با مسئول حراست ساعت ورود و خروج خود را به صورت جعلی و نادرست ثبت می‌کردند. این قضیه‌ی تقلب کردن کارمندان مدیران سازمان‌ها را به ستوه آورده بود زیرا کارمندان در ساعات کاری خود به درستی کار نمی‌کردن و بازدهی و بهره‌وری سازمان را پایین می‌آوردند. اما از طرف دیگر حقوق یک کارمند وظیفه‌شناس با یک کارمند بی‌مسئولیت هیچ فرقی نداشت زیرا کارمند بی‌مسئولیت به هر دری می‌زد تا ساعات کاری خود را به صورت کامل و یا حتی با اضافه‌کار(!) ثبت کند!


این مشکلات باعث شد مدیرها به فکر راه جدیدی باشن تا جلوی تقلب کردن کارمندان را بگیرن و این اتفاق باعث به وجودآمدن دستگاه حضور و غیاب شد.
https://www.jahangostarpars.com/time-attendance/

البته کارمندان وظیفه‌شناس ما(!)J همواره به دنبال راه‌هایی بودند تا سیستم‌های حضور و غیاب را بپیچانند و به میل خودشان رفتار کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب جدیدتر این کار برای آن‌ها سخت و سخت‌تر شد تا این که امروزه با روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره تقریبا هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را دور بزند.