تعویض باتری Htc M8 چقدر سخته!

تعویض باتری HTC One M8
باتری اچ تی سی وان ام 8 به دلیل داشتن فلت های بسیار زیادی که دارد در هنگام تعویض باتری کار را کمی برای شما سخت می‌کند.ما در این ویدیو سعی داریم تا به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری HTC One M8 را به شما آموزش دهیم.
آنچه در ادامه میخوانید تمام آن چیزی است که در ویدیو گفته شده است.(برای همراهان کم شنوا و ناشنوا عزیزمون)
خوب اول گوشی را خاموش می کنیم و بعد جایگاه سیم کارت را خارج می کنیم. پایین گوشی و بالای گوشی را با هیتر یا سشوار گرم می کنیم و با یک وسیله که لبه تیزی داشته باشد، سعی می کنیم که قسمت بالا و پایین گوشی را از هم جدا کنیم.
خوب چندتا پیچ دارد در بالا که باید باز کنید ، دقت کنید در این گوشی تعداد پیچ ها بسیار زیاد است و سعی کنید با ال سی دی باز کن و یا وسیله ای که بتونید ال سی دی گوشی را باز کنید به آرامی اینکار را انجام دهید و از دو طرف و سپس قسمت بعدی گوشی را از ال سی دی جدا می کنیم و سعی کنید به آهستگی از فریم خود گوشی خارج کنید. خوب الان پیچ خود باطری را باز می کنیم این گوشی تعداد فلت بسیار زیادی دارد و قبل از اینکه بقیه کار را انجام بدهید باید خیلی دقت کنید. خوب ما اینجا یه باتری داریم برای تست که خوب باتری عمل کرد و سالم است.
چسب هایی که روی فلت است چسب های آلمینیومی است که باید آنها جدا کنیم فقط دقت کنید فلت هایی که این دستگاه دارد امکان آسیب پذیریش خیلی بالا است. خوب فلت اول را جدا کرده بودیم و فلت دوم و باقی فلت ها را هم به همین ترتیب به آرامی باید جدا کنیم.سعی کنید در هنگام تعویض باتری این گوشی وسایل هایتان کامل باشد وقتی هم خواستید این فلت ها رو جدا کنید سعی کنید خیلی به این فلت ها فشار نیاورید که خدایی نکرده پاره نشوند چون قطعا به دردسر خواهید افتاد.
خوب فلت های ریزی دارد در پایین گوشی که باید آن ها را هم جدا کنید. این فلت ها مربوط به ال سی دی، وای فای، آنتن و تقریبا پخش های خیلی زیادی از گوشی میشود.
خوب میرسیم به فریم پشت گوشی که این برد را از هم جدا می کند و پیچ هایش را باز کردیم. خوب سعی کنید که این برد را به آرامی جدا کنید. خوب ما الان برد را جدا کردیم و به باتری رسیدیم و باید سعی کنید خیلی آرام دور تا دور باتری را از زیر جدا کنید،تلاش خودتان را انجام دهید که به گوشی آسیبی نرسد. خوب ما الان تمام تلاشمون کردیم و باتری را در آوردیم.
خوب باتری جدید را جایگزین می کنیم و کمی فشار می دهیم که درست سر جایش قرار بگیرد و سپس اول فلت ها را تست می کنیم که سرجایشان باشند و بعد از آن پیچ برد پشت را می بندیم و سعی کنید با دقت این فلت ها سر جایشان قرار بگیرند و مطمئن شوید که درست و محکم جا خورده باشند و همه فلت ها را قبل از اینکه گوشی را ببندید چک کنید که مطمئن شوید که همه فلت ها رابسته باشید.
در انتها پیچ فلت باتری را پیچ می کنیم و سپس گوشی را در داخل فریم خودش قرار می دهیم و کمی فشار می دهیم که درست سر جایش قرار بگیرد با کمی فشار دادن خیلی راحت سر جایش قرار میگیرد. خوب الان پیچ هایی که اول باز کرده بودیم را دوباره میبندیم سر جای خودشان و سپس کلید پاور را میگیریم.

خرید باتری HTC One M8
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از اچ تی سی وان ام 8 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال اچ تی سی وان m8 را با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.

"(https://www.almanistore.com/product/htc-one-m8-battery/)[خرید باتری htc one m8]"