دانلود فیلم دو همسفر (1370)

فیلم دو همسفر فیلمی به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه کنندگی علی اکبر مزینانی و اصغر هاشمی و علی اکبر مزینانی اصغر هاشمی می باشد. این فیلم با ژانر اجتماعی و محصول سال 1370 می باشد و بازیگرانی همچون هما روستا و جمشید اسماعیل خانی و ثریا حکمت و فرخ لقا هوشمند و مریم هژیروند و محمد ورشوچی و محمد سادات ابهری و عزت اله رمضانی فر و اسداله یکتا و امین حیایی و احمدرضا شفیعی و فرج اله گل سفیدی و سعید نورالهی و سهراب یوسف زاده و فرهاد شریفیان و خسرو کرمی و شهرام نشاط و کریم پاکدل و هما زارع و نرگس کردبچه و غزاله نظریان و رضا نظریان و ساحره خورابه و هما امامی و اکبر بلوری و سارا یوسف زاده و کمال سیدمحسن و افسانه چهره آزاد و عباس غفاری و هما روستا جمشید اسماعیل خانی ثریا حکمت فرخ لقا هوشمند مریم هژیروند محمد ورشوچی محمدسادات ابهری عزت الله رمضانی فر اسدالله یکتا امین حیایی احمدرضا شفیعی فرج الله گل سفیدی سعید نورالهی در آن ایفای نقش می کنند.

خلاصه داستان فیلم دو همسفر :
شوهر خانم دکتر رادمنش و دخترش به خارج مهاجرت کرده اند. او با پسر جوانش زندگی مرفه ای دارند. پسر را به دلیل فعالیت های سیاسی دستگیر می کنند. خانم رادمنش در پیگیری موضوع با فاضل مینایی،‌ راننده ی کامیون، آشنا می شود که فرزند او را نیز با پسرش دستگیر کرده اند. فاضل، که رفتار لوده‌ آمیزی دارد، خانم دکتر و فرزندش را مسئول گرفتاری پسرش می داند و با او رفتار خصمانه ای دارد. اما رفتار دکتر رادمنش با فاضل و خانواده اش همدلانه است و فاضل را ترغیب می کند که درکنار هم برای اطلاع از سرنوشت فرزندانشان کوشش کنند. در مراجعات مکرر به آن ها گفته می شود که فرزندانشان به زودی آزاد خواهند شد.

نام فیلم : دو همسفر
تیم دستیار کارگردان : همایون اسعدیان و سیامک سهیلی نژاد
گروه نویسندگی و فیلمنامه : فریدون جیرانی و اصغر هاشمی و اصغر هاشمی فریدون جیرانی
گروه فیلمبرداری : علی اکبر مزینانی و ابوالفضل عطاردی و محسن بکتاش و احمد نقی زاده و مجید رحمانیان و ایرج خطیبی و اسداله مجیدی
تدوین : روح اله امامی
صدابردار : فریدون خوشابافرد
آهنگ و موسیقی : شریف لطفی
تیتراژ : اسداله مجیدی
زمان فیلم : 89 دقیقه