استخر آماده فایبرگلاس | نصب و اجرا توسط شرکت آبی سازه

"استخر آماده فایبرگلاس" یکی از محبوب ترین و به صرفه ترین استخرها می باشد. استخر آماده فایبرگلاس در آبی سازه با بهترین کیفیت ساخته می شود و همراه با ضمانت نامه کتبی می باشد.
راه های ارتباط با ما برای دریافت مشاوره و سفارش:
شماره تماس (تلگرام و واتساپ) : 09113586753
آدرس سایت: www.abisazeh.ir

استخر آماده فایبرگلاس از فایبرگلاس ساخته می‌شوند. این نوع استخر برای کسانی که قصد دارند استخر خانگی و خصوصی داشته باشند، مناسب است.

مراحل ساخت استخر آماده فایبرگلاس:
1- طراحی: در ابتدا، طرح استخر آماده فایبرگلاس توسط شرکت ما آماده می‌شود. در این مرحله، اندازه و شکل استخر مشخص می‌شود.
2- ساخت استخر آماده: پس از طراحی استخر، استخر آماده فایبرگلاس در شرکت آبی سازه ساخته می‌شود. ابتدا، قالب استخر با استفاده از مواد فایبرگلاس ساخته می‌شود. سپس، پوشش استخر با استفاده از رزین‌های پلی استر و شیشه‌ای ساخته می‌شود.
3- نصب: پس از ساخت، استخر آماده فایبرگلاس برای نصب به محل تعیین شده توسط مشتری منتقل می‌شود. در این مرحله، استخر بر روی یک بستر صاف قرار می‌گیرد و با استفاده از پایه‌های فلزی، به زمین وصل می‌شود.
4- تکمیل کارهای نصب: پس از نصب استخر، کارهای دیگری مانند نصب تجهیزات تصفیه آب، سیستم گرمایشی و نورپردازی انجام می‌شود. در این مرحله، استخر آماده فایبرگلاس آماده برای استفاده است.

قیمت استخر آماده فایبرگلاس:
هزینه ساخت استخر آماده فایبرگلاس بستگی به اندازه، شکل، نوع پوشش، تجهیزات و موارد دیگر دارد. با این حال، با توجه به مزایای استخر آماده و پیش ساخته فایبرگلاس در مقایسه با سایر نوع استخرها، قیمت آن نسبتاً مناسب است. همچنین، نصب و راه‌اندازی سریع و آسان استخر آماده فایبرگلاس، می‌تواند هزینه نصب و نگهداری را کاهش دهد.

مزایای استخر آماده فایبرگلاس:
» نصب آسان: استخر آماده فایبرگلاس به سادگی و سرعت نصب می‌شود. در مقایسه با سایر نوع استخرها، نصب استخر آماده فایبرگلاس به صورت سریع و آسان صورت می‌گیرد.
» مقاومت: استخر آماده فایبرگلاس از موادی ساخته می‌شود که در برابر شرایط آب، حرارت و سایر عوامل مقاومت بالایی دارند.
» طول عمر: با توجه به مقاومت بالای استخر پیش ساخته فایبرگلاس، طول عمر آن بیشتر از سایر نوع استخرهایی است که از مواد دیگری ساخته شده‌اند.
» قیمت مناسب: هزینه ساخت استخر آماده فایبرگلاس نسبت به سایر نوع استخرهایی که از مواد دیگری ساخته شده‌اند، نسبتاً کمتر است.
» زیبایی: استخر پیش ساخته فایبرگلاس دارای ظاهری زیبا و جذاب است و به راحتی با طرح‌ها و دکوراسیون‌های مختلف سازگاری دارد.
» نگهداری آسان: استخر آماده فایبرگلاس نیاز به نگهداری کمتری دارد و برای تمیزی و نگهداری آن نیاز به هزینه کمتری دارید.