فال روزانه برای متولدین 6 ماه اول سال

فروردین: بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه گذاری نکنید. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. روز حساسی را برای عاشقی در پیش دارید و ممکن است رفتار و گفتار ناپسندی از شما سر بزند. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. امروز اطرافیان از شما برای زحمت‌هایی که می‌کشید قدردانی خواهند کرد. یکی از اطرافیان از رفتار شما سوءبرداشت می‌کند، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید.
اردیبهشت: روز شلوغی را در پیش دارید، اما انرژی لازم را پیدا می‌کنید و خسته نخواهید شد. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. تجربه‌های زیادی در زندگی دارید، این تجربه‌ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام دهید.
خرداد: مشکل مالی که گرفتار آن هستید را به کمک یکی از دوستان که وضع مالی مناسبی دارد حل کنید. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از اطرافیان امروز از در ناراحتی و دلخوری با شما وارد شود. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را به زبان بیاورید و ایشان را غرق در محبت کنید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید. با انجام کار‌های خلاقانه به آرامش برسید.
تیر: اجازه ندهید حجم زیاد کار‌های امروز شما را نگران و مضطرب کند. خرید‌های زیادی در پیش دارد، اما مواظب باشید ولخرجی نکنید و حساب و کتاب خرج‌ها از دست‌تان بیرون نرود. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. دوستان ناباب را کنار بگذارید و با نشست‌و‌برخاست با افراد صالح و درستکار، آینده خود را تضمین نمایید.
مرداد: مواظب رژیم‌غذایی‌تان باشید و پرخوری را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه حواس‌تان را به انجام کار‌ها جمع کنید چرا که احتمال سهل‌انگاری شما وجود دارد. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می‌کند. استعداد و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. نگرانی‌ها را با انجام کار‌های مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید.
شهریور: با یکی از دوستان قدیمی که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده تماس بگیرید و دلتنگی‌های‌تان را خاتمه دهید. اجازه ندهید مشکلات خانوادگی ریشه‌دار شود. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید.