آموزش بورس از صفر_AvayeMashahir

سرمایه گذاری مستقیم
یکی از روش های سرمایه گذاری در بازار سرمایه، سرمایه گذاری مستقیم است. در این روش شما به صورت آنلاین و از طریق اینترنت می‌توانید ضمن رصد بازار اقدام به خرید و فروش سهام شرکت‌های حاضر در بورس کنید. برای این روش حرفه‌ای بودن در بازار سرمایه و شناخت کافی از سازوکار بورس و ابزارهای معامله‌گری ضروری است. فراموش نکنید حضور افراد غیرحرفه‌ای در سرمایه گذاری‌ مستقیم، ریسک و چالش‌های حضور در بورس را افزایش می‌دهد. اگر تخصص و دانش سرمایه گذاری مستقیم در بورس را دارید و فکر می‌‌کنید این روش برای شما مناسب‌تر است؛ می‌توانید به یکی از شعب کارگزاری‌های معتبر مراجعه کرده تا در زمان بسیاری کوتاهی شما هم عضو خانواده بورس شوید.
سرمایه گذاری غیر مستقیم
یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در بورس، سرمایه گذاری غیر مستقیم است. در این روش با بررسی وضعیت بازدهی و ریسک صندوق‌ها و سبدهای مختلف و همچنین سابقه مدیران این صندوق‌ها و سبدها، سرمایه‌تان را در یکی از این صندوق‌ها و سبدها سرمایه گذاری کرده و عملا کاری به وضعیت بازار و چالش‌های آن ندارید. دیگر ضرورتی ندارد زمان زیادی صرف رصد بازار کرده یا نگران شرایط مختلف سیاسی یا اقتصادی باشید. در این روش‌، شما در قبال مدیریت دارایی شما که این نهادهای متخصص انجام می‌دهند، هزینه کمی از سرمایه ‌گذاری انجام شده را به آن‌ها پرداخت می‌کنید (حدودا ۲ درصد سالیانه). این روش حتی برای افراد حرفه‌ای بازار سرمایه نیز مفید است.

اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ( 07136398831 )،
( 09056119981 ) تماس بگیرید.
https://shirazbours.com/
https://avayemashahir.com/