آموزش تعویض باتری پوکو M3

خرید باتری Xiaomi Poco M3
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از شیائومی پوکو ام 3 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.
https://www.almanistore.com/product/xiaomi-poco-m3-battery/

تعویض باتری گوشی شیائومی پوکو M3
تعویض باتری گوشی شیائومی پوکو M3 بسیار ساده می باشد و شما به راحتی می توانید اینکار را انجام دهید. ما نیز در این ویدیو سعی کردیم تا به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری شیائومی پوکو ام 3 را به شما آموزش دهیم.
در ابتدا گوشی را خاموش می کنیم و سپس درگاه سیم کارت و رم را خارج می کنیم و با پیچ گوشتی قاب پایین گوشی را به سمت بالا نگه می داریم و با ابزاری که بتوانیم فاصله ایجاد کنیم قاب پشت را از خارهایش جدا می کنیم.
خوب الان ما توانستیم که درب پشت را جدا کنیم و پس از باز شدن درب ، قاب پشت دوربین را با پیچ گوشتی باز می کنیم و پس از باز شدن ، فلت باطری و فلت فینگر پرینت را جدا می کنیم.سپس چسبی که روی باطری است را از آن جدا می کنیم، اگر با باز شدن چسب ها باتری جدا نشد با کشیدن چسب های باطری به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.
سپس باطری جدید را جایگزین می کنیم و چسب ها را دوباره سر جای خودش قرار می دهیم و بعد از آن فلت اثر انگشت را نصب می کنیم و سپس فلت باطری را جا می زنیم و سپس روکش دوربین یا همان محافظ دوربین را سر جایش قرار می دهیم و دوباره به صورت اول پیچ می کنیم.خیلی فلت اثر انگشت را نکشید چون امکان پاره شدن آن وجود دارد.
سپس در پشت را با کمی فشار دادن سر جایش قرار می دهیم و درگاه سیم کارت و رم را سر جایش قرار می دهیم و سپس گوشی را روشن می کنیم و در اینجا کار ما به اتمام می رسد.