اصول میزبانی در رستوران

برای موفقیت یک رستوران در جلب رضایت مشتریان و نگه­داشتن آن­ها به عنوان مشتریان دائمی، معیارهای گوناگون وجود دارد. یکی از مهم­ترین معیارهای لازم برای نیل به این هدف، آشنایی با اصول میزبانی در رستوران است.
در وهله­ نخست باید بدانیم مفهوم میهمان در رستوران­داری چیست؟ شما از میهمانانی که در منزل از آنان پذیرایی می­کنید، وجهی دریافت نمی­کنید؛ میهمان رستوران از همین منظر با مفهوم کلی میهمان تفاوت دارد زیرا او بابت خدمات شما مبلغی پرداخت می­کند بنابراین او منبع درآمد شماست.

همین نکته کافی است تا به اهمیت میهمان خود در رستوران خود پی برده و به مواردی بیندیشید که می­ تواند در جلب و حفظ او تاثیرگذار باشد.

نظم و توجه به جزئیات از شروط اساسی این امر است و لازم است نیروی کار دارای این مهارت­ ها باشد و به خوبی نیز آموزش ببیند تا اصول و قواعد را به نحو صحیح اجرا کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اصول صحیح میزبانی که تاثیر شگفت انگیزی بر فروش رستوران خواهد داشت با ما در این مقاله همراه باشید

https://www.kababtorki.com/articles/%d8%a7%d8%b5%d9%88%d9%84-%d9%85%db%8c%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86/