کفش های حرفه ای صخره نوردی اسکارپا scarpa

این مقاله مختص علاقه مندان به رشته صخره نوردی می باشد، اگر میخواهید به طور حرفه ای این رشته جذاب و پرماجرا را دنبال کنید حتما با ما همراه باشید.

اسکارپا تولید کننده انواع کفش های اصل و اورجینال اینبار اقدام به تولید کفش های صخره نوردی با کیفیت بسیار عالی و حرفه ای کرده است. این کفش هم به اندازه کفش هایی با عملکرد بالاتر اسکارپا به جزییاتیش توجه شده است. ساخته شده با کفی مسطح تر، این کفش به اندازه ای رو به پایین هستش که میشه با دقت صخره نوردی کرد و در پای کوهنورد جدید هم ناراحت نیست. حاشیه های شارژشده به صورت منفعلانه به شدت راحت هستن و برای افراد تازه کار در صخره نوردی داخل سالن و خارج، ایده آل هستش.

این کفش یک زبانه Aeromesh داره که تمام روز مثل کوسن عمل میکند و دو چسب در بالا امکان تنظیم سریع رو فراهم میکنند. روی این کفش از جیر درست شده است که در دراز مدت متناسب کفش و راحتی اون رو تضمین میکند. کفش مردانه با یک پاشنه بلندتر و پهن تر درست شده تا پاهای بزرکتر در اون جا بگیرند. همون بخش میانی نازک و پلاستیکی که در کفش های رده بالاتر ما استفاده میشه دوباره اینجا استفاده شده تا پا بدون حساسیت، کاملا پشتیبانی شود. بخش خارجی با اندازه کامل و لاستیک اختصاصی Scarpa Vision یک ترکیب عالی از چسبندگی و مقاومت هستش. کفش دست ساز اسکارپا اورجینال در درازمدت عملکرد بهتری ارائه میکند و از روز اول بهتر میشود و سطحی متناسب از راحتی و پشتیبانی رو ارائه میکند.