سه راهی میکروفون دار 09924397145

سه راهی دوربین دار یا سیم سیار دوربین دار و یا دوربین طرح سه راهی برق علیرغم سایز بسیار کوچک خود تمامی قابلیت های یک سیستم مدار بسته حرفه ایی که معمولا شامل مجموعه ایی از تجهیزات از جمله دستگاه ضبط و پخش تصاویر، چشمی دوربین، اکسز پوینت وایرلس، هارد ، منبع تغذیه، سیم، فیش، و …. می شود را به صورت مستقل دارا بوده و با نصب فقط یک سه راهی برق شما از تهیه تمامی اقلام مذکور بی نیاز خواهید بود و می توانید با کیفیت بسیار بالا و با صرف کمترین زمان، انرژی و هزینه سیستم حفاظتی و نظارتی خود را راه اندازی نمایید.
در این سیستم امکان دیدن تصویر و شنود صدای محیط، به صورت آنلاین و یا مرور اتفاقات ضبط شده در تاریخ و ساعت مورد نظرتان حتی از دورترین نقاط جهان بر روی موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی شما مهیاست.
به غیر از ظاهر کاملا نامحسوس، انتقال تصویر آنلاین بر روی موبایل، ضبط صدا و تصویر بروی کارت حافظه و کیفیت بسیار خوب این دوربین نکته لیست که دوربین سه راهی را در میان کاربران به یکی از محبوب ترین ها تبدیل نموده عدم نگرانی از به اتمام رسیدن شارژ و خاموش شدن دوربین می باشد چرا که این دوربین به واقع یک سیم سیار حرفه ایی با 9 سوکت پریز بوده که این 9 کانکتور به صورت 3 تایی در سه وجه آن قرار گرفته اندمیباشد و به گونه ایست که اتصال آن به پریز برق را امری طبیعی و بدیهی جلوه می دهد و نیازی به سیم کشی مخفیانه ندارد.
از دوربین طرح سه راهی برق جهت مواردی همچون نظارت بر فرزندان، جلوگیری از سرقت اموال، برقراری امنیت محیط مورد نظر و دیگر مواردی که سبب نقض حریم شخصی دیگران نمیگردد میتوان استفاده نمود.
کیس یا بدنه این دوربین دقیقا مشابه یک یک سیم سیار حرفه ایی با 9 سوکت پریز بوده که این 9 کانکتور به صورت 3 تایی در سه وجه آن قرار گرفته اند می باشد
•لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه ما http://rolstore.com مراجعه بفرمایید و یا با تلفن 09924397145 تماس حاصل فرمایید.
•پیج اینستاگرام ما https://www.instagram.com/roolstore/ میباشد.
• انواع راهنما و دفترچه های تصویری راهنمایی را در پیج رول استور ببینید. •فروشگاه رول استور فروش انواع دوربین های ریز مخفی بیسیم شارژی و دستگاه میکروفون شنود مخفی ، کوچکترین ردیاب های ریز مخفی میباشد.
با ما همراه باشید.‌