آموزش تعویض باتری شیائومی ردمی نوت 8 به راحتی آب خوردن!

تعویض باتری Xiaomi Redmi Note 8
در ابتدا پشت دستگاه را با سشوار گرم می کنیم.وقتی که گرم شد سعی می کنیم با وسیله ای که به پشت دستگاه آسیب نزند آن را باز کنیم، ارام ارام دور دستگاه را باز می کنیم که چسب ها از بدنه جدا بشود و به آهستگی این کا را انجام می دهیم چون ممکن است پشت دستگاه آسیب ببیند و به اهستگی پشت دستگاه را باز می کنیم.
دقت کنید که یک فلت فینگر پرینت دارد که فلتش را باز می کنیم. بعد از آنکه پشت دستگله را باز کردیم دو عدد فلت روی خود باتری وجود دارد که باید آن ها را باز کنیم و برای اینکار یک محافظ فلزی بالای دستگاه است ، که پیچ‌هایش را باز می کنیم و پیچ ها را سعی کنید یک گوشه بگذارید که گم نشود،طبق روال همیشه به آرامی پشت دستگاه را باز می کنیم.
الان دسترسی خوبی داریم که فلت ها را جدا کنیم، یکی از آنها که جدا شده است اگر هم جدا نشده است خودتان می توانید اینکار را انجام دهید و الان سعی می کنیم که باتری را از پشت دستگاه خارج کنیم.
خوب الان باتری را دراوردیم و میخواهیم باتری جدید را جایگزینش کنیم.خوب باتری جدید را میزاریم جای قبلی و فلتش را جا می زنیم ، سپس می رسیم به فلت های بالای خود گوشی و آن ها را هم جا می زنیم و تست می کنیم که ببینیم روشن میشود یا نه.
خوب بله گوشی روشن شد صبر می کنیم گوشی بالا بیاد تا باتری را کامل بشناسد.
خوب الان گوشی روشن شد و بقیه کارمان را هم میتوانیم برای بررسی ادامه بدهیم. سپس کابل شارژ را به آن متصل می کنیم و می بینیم که دارد شارژ میشود.یعنی خیالمان راحت باشد که تا الان همه کارها را به درستی انجام داده‌ایم.
خوب گوشی را خاموش می کنیم و الان میخواهیم دوباره به کارمان ادامه دهیم.فلت را ما الان خارج می کنیم و چسب های دور خود گوشی را تمیز کنیم و همچنین چسب های باقیمانده از کار قبلی را ، بعد از آنکه تمیز شد به چسب ال سی دی نیاز داریم برای پشت دستگاه.
خوب این چسب را می زنیم که باتری تکان نخورد همچنین می توانید از چسب دو طرفه هم استفاده کنید.سپس فلت باتری را هم جا می زنیم و فلت هایی را هم که اول باز کرده بودیم سر جایشان قرار می دهیم و روکش روی فلت ها را هم جا میزنیم و مطمین شوید که اینکارو درست انجام داده‌اید،اینکار را بسیار با دقت انجام دهید.
خوب پیچ های روی روکش فلت را میبندیم و حالا می رسیم به پشت در دستگاه که آن را هم باید قبل از اینکه بچسبانیم، باید چسب های باقی مانده از کار قبلی را تمیز کنیم و بعد از اینکه تمیز کردیم با همان چسب ال سی دی دور تا دور خود گوشی را چسب می زنیم و بعد فلت فینگر پرینت ( اثر انگشت) را جا می زنیم.حواستان باشد که فلت پاره نشود و در انتها در پشتش را سرجایش قرار می دهیم و یکم فشار میدهیم که چسب ها را بگیرد و در اینجا ما از کش استفاده می کنیم که در را بگیرد که بتواند تا خشک شدنش سفت سرجایش قرار بگیرد.
شما هم میتوانید از همین روش استفاده کنید که خیالتان راحت باشد که دستگاهتان درست چسب ها را بگیرد.بعد از چندین ساعت ما کش ها را باز می کنیم و در قسمت هایی که چسب بیرون زده با ناخن آن ها را تمیز می کنیم که کارمان خیلی تمیز در بیاید.
گوشی را روشن می کنیم ، خوب گوشی روشن شد و خیالمان راحت است که کارمان درست انجام داده‌ایم.
خرید باتری Xiaomi Redmi Note 8
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از شیائومی ردمی نوت 8 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال شیائومی ردمی نوت 8 را با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.
https://www.almanistore.com/product/xiaomi-redmi-note-8-battery/