تحصیل در انگلستان با سفیران ایرانیان

تحصیل در انگلستان (هزینه ها+شرایط) 2023 با سفیران ایرانیان | جهت دریافت مشاوره حقوقی رایگان در موضوع های {تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت به خارج از کشور و کار در خارج از کشور} و راهنمایی های بیشتر به سایت https://safiranstudy.com/ مراجعه نمایید.

برای تحصیل در انگلستان 3 تا دوره موجود هست که هر کدوم از این دوره حدوداً یک تا دو سال زمان می‌برد تا دوره بگذرانید و برای بازه سنی 13 تا 17 یا 18 سال هست.

دوره Gcse
general certificate secondary education به معنای گواهینامه عمومی دوره متوسطه هست که بین 13 تا 14 ساله ها می‌توانند این دوره بگذرانند، این دوره برای پایه های 8 و 9 هست.
اگر از پایه هشت بیاد شروع کنه حدوداً 2 سال طول می‌کشد و اگر پایه 9 یا 14 ساله باشد یک سال طول می‌کشد و بعد از دریافت این دوره که مثل دیپلم می‌ماند و حالا شما یک چیزی نیاز دارید مثل پیش دانشگاهی
این دوره پیش دانشگاهی دو تا بخش دارد:
1.A Level
2.Foundation

A Level
برای افرادی هست میخوان برن پزشکی یا پیراپزشکی برای طیف سنین 15 تا 16 سال هست.

foundation
دوره فاندیشن برای بچه های 17 ساله هست و برای رشته های غیر پزشکی هست.
فاندیشن یک زیر دوره دارد به اسم فاندیشن ساینس هست که اگر این دوره بگذرانید، می‌توانید رشته های پزشکی برید ولی برای پزشکی بهتر هست از همان دوره a level استفاده کنید.

برای افراد زیر 18 سال نیاز به ارائه مدرک زبان نیست، اما افرادی که میخواهند مستقیم بیان دوره فاندیشن بگذرانند، ارائه مدرک دیپلم و آیلتس ضروری است.

هزینه های این دوره ها
(هزینه کلی تحصیل در انگلستان) هر دوره 30 الی 70 هزار پوند هزینه دارد که این هزینه شامل همه هزینه می‌شود، مثل: خوراک، مسکن، تحصیل و هر چی فکر می‌کنید می‌شود.

در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به مدرک زبان و حتی بدون نیاز به شرکت در آزمون های ورودی
طعم خوش تحصیل در یکی از برترین کالج های انگلستان را برایتان به ارمغان می‌آوریم.
برای اطلاعات بیشتر حتماً با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

برای راحتی شما عزیزان لینک مقاله تحصیل در انگلستان (هزینه ها+شرایط) (از صفر تا صد به صورت متن، فیلم، عکس، صدا، سوالات متداول) در زیر درج شد:
https://safiranstudy.com/17901/

برای راحتی شما عزیزان لینک مقاله تحصیل در سوئد 2023 در زیر درج شد:
https://safiranstudy.com/13409/