دوره آموزش تراریوم - سامانه کسبوم

تراریوم یک باغچه کوچک مینیاتوری داخل شیشه است که با ورود به بازار گل و گیاه توجه علاقمندان زیادی را به خود جلب کرد و همزمان آموزش ساخت تراریوم و همچنین کسب و کار آن نیز به در حال گسترش می باشد.

تراریوم روش عالی برای ساخت یک باغ شیشه ای سرپوشیده و زیبا داخل خانه است. این اکوسیستم مینیاتوری به دلیل داشتن محفظه شیشه ای و بازیافت طبیعی رطوبت که در داخل اتفاق می افتد ، به نگهداری زیادی نیاز ندارد و برای افرادی که وقت رسیدگی به گل و گیاه ندارند گزینه بسیار مناسب است. بهترین بخش در مورد ساخت یک تراریوم، این است که می‌توانید یک چیز منحصر به فرد خلق کنید.
دوره آموزش ساخت تراریوم

مدرس این دوره آموزشی آقای مصطفی اسماعیلی تمام نکات عملی و کاربردی لازم برای ساخت تراریوم و مهم تر از همه نحوه بازاریابی و فروش آن را آموزش داده است. مدت زمان دوره آموزش ساخت تراریوم 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد که در 7 درس تهیه و تدوین شده است . شما در این دوره با تراریوم ، انواع تراریوم ها و روش ساخت آنها ، ابزار های ساخت تراریوم ، نحوه نگهداری از تراریوم ها ، همچنین با نحوه فروش و بازاریابی تراریوم ها آشنا خواهید شد. ما در کسب بوم تمام تلاش خود را کرده ایم تا محتوای دوره های آموزشی را متناسب با نیاز مهارت آموزان و شرایط بازار کار تدوین کنیم.

محتوای دوره آموزش ساخت تراریوم شامل : ویدئو های کمک آموزشی ، نمونه سوال و کتاب های الکترونیکی می باشد که در کنار دوره آموزشی اصلی قرار دارند تا سرعت یادگیری شما را افزایش دهد.این دوره مناسب چه کسانی می باشد:

برای کسانی که می‌خواهند با حداقل سرمایه‌ از ساخت تراریوم به درآمد برسند.
برای کسانی که به دنبال فروش بیشتر تراریوم های خود هستند.
برای کسانی که وقت کافی برای رسیدگی و نگهداری از گل و گیاه ندارند.