آموزش تعویض باتری سامسونگ A6 2018

تعویض باتری A6 2018
برای تعویض باتری A6 2018 اول گوشی رو خاموش می کنیم و بعد درگاه سیم کارت و درگاه رم را از داخل گوشی خارج می کنیم و سپس کناره های گوشی را با سشوارگرم می کنیم که راحت تر بتوانیم ال سی دی را باز کنیم، که به کمی زمان احتیاج داریم. حالا با یک شی نوک تیز سعی می کنیم ال سی دی را باز کنیم، دقت کنید تمام چسب های ال سی دی را با دقت باز کنید و خیلی احتیاط کنید که آسیبی به خود ال سی دی نزنید.
بعد از اینکه چسب ها را باز کردیم به آهستگی ال سی دی را بلند می کنیم، در پایین گوشی فلت ال سی دی قرار دارد که روکش روی فلت را جدا می کنیم و سپس فلت را از روی برد جدا می کنیم و ال سی دی را کنار می گذاریم.
این گوشی 17 عدد پیچ دارد که باید آن ها را باز کنیم (:
سپس روکش فلزی که باتری روی آن نصب است جدا می کنیم.الان دسترسی خیلی راحت تری به خود باتری داریم،فلت باطری را از روی برد جدا می کنیم که بتوانیم باتری را دربیاوریم و سپس با سشوار پشت باتری را گرم می کنیم تا بتوانیم قسمت فلزی که باطری به آن چسبیده است را از روی بدنه جدا کنیم.وقتی که گرم شد به آرامی و خیلی راحت میتوانیم باتری را از روی خود گوشی جدا کنیم.
حالا نوبت میرسد به باتری جدید که ما در اینجا به چسب دو رو یا دو طرفه نیاز داریم که آن را به پشت باتری می زنیم که بتوانیم آن به راحتی جایگزین باتری قبلی کنیم.بعد از اینکه کار جایگزینی را انجام دادیم کمی فشار میدهیم که چسب پشت باتری به خوبی بچسبد و سپس فلت باتری را جا می زنیم.
حالا دوباره نوبت میرسه به همون 17 تا پیچ که روی خود گوشی است.
گوشی را درست جا میزنیم و دوباره 17 تا پیچ را میبندیم.دوباره میرسیم به خود ال سی دی که میخواهیم جا بزنیم ، با چسب های مخصوص ال سی دی دور تا دور فریم ال سی دی را چسب میزنیم و سعی کنید اینکار را با دقت و تمیز انجام دهید.
حالا فلت ال سی دی را جا می زنیم و روکش را سر جایش قرار می دهیم و ال سی دی را بر میگردانیم سر جای قبلی و بعد کمی صبرمی کنیم که چسبش هم خشک بشود.سپس جای سیم کارت و رم را جا می زنیم و گوشی را روشن می کنیم و ما باتری را الان تعویض کردیم.
برای خرید باتری سامسونگ A6 2018 اورجینال با 7 روز مهلت تست و 100 روز گارانتی تعویض به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.almanistore.com/product/samsung-galaxy-a6-2018-galaxy-j6-battery-with-technical-code-eb-bj800abe/