کیبورد گیمینگ ورتوکس سری تانتالوم؛ حیاتی تر از هوا برای گیمرها!

صفحه کلید و موس در دنیای بازی های کامپیوتری از پر اهمیت ترین ابزارها به شمار می آیند؛ استفاده از کیبورد مناسب بازیکن را به پیروزی نزدیک تر می کند.
تانتالوم یکی از صفحه کلیدهای پرچمدار ورتوکس محسوب می شود و ورتوکس این سری کیبوردها را مخصوص گیمرهایی که همزمان به کارایی بالای محصول و قیمت مناسب اهمیت می دهند؛ و حتی تایپیست هایی راحتی و تجربه کاربری بهتری هنگام کار می خواهند؛ تولید کرده است. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

طراحی کیبورد گیمینگ تانتالوم:
گیمرها بر اساس سلیقه انواع کیبوردهای گیمینگ بر پایه آلیاژ آلومینیومی و یا تماما پلاستیکی را انتخاب می کنند. تانتالوم، یک صفحه کلید مکانیکی است با مقاومت بالاست. ممکن است کلیدهای مکانیکی به دلیل تولید صدا مورد پسند هرکسی نباشند؛ اما فقط یک گیمر میداند که این صدا میتواند به اندازه صدایی که از کلیدهای یک پیانو شنیده میشوند، دلنشین باشد. این صفحه کلید دارای قابلیت تغییر نور است که مورد علاقه بیشتر گیمیرهاست؛ چرا که با وجود 16.8 میلیون رنگ می توانند ظاهر کیبورد خود را شخصی سازی کنند. تانتالوم یک صفحه کلید مکانیکی است که از پلاستیک سخت ساخته شده است و فقط قسمت بالایی آن دارای صفحه فلزی است که دارای نشان تجاری است. بدنه این کیبورد از آلومینیوم ساخته شده است که ورتوکس سری تانتالوم را بسیار با دوام کرده است.کابل اتصال این صفحه کلید دارای مقاومت بالایی است که آن را برای استفاده طولانی مدت مناسب می کند. ورتوکس تانتالوم دارای یک نورپردازی RGB است به این معنی که هر کلید نور RGB خود را دارد و در حالت ایده آل شما میتوانید از این روش برای تنظیم نور صفحه کلید به هر روشی که میخواهید استفاده کنید.
خرید vertux tantalum gaming keyboard

خرید ابزار مناسب شما را برای داشتن تجربه بازی فوق العاده همراهی می کنند؛ با خرید کیبورد گیمینگ ورتوکس تانتالوم از فروشگاه آلمانی، ساعت های طولانی بدون خستگی و مشکلات معمول در سایر صفحه کلید ها بازی کنید.
برای خرید کیبورد گیمینگ مدل تانتالوم به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.almanistore.com/product/vertux-tantalum-gaming-keyboard/