ویدیو معرفی ژل هموستات شفاف ویسکواستات الترادنت Ultradent Viscostat 25% Aluminum chloride

محتویات هر بسته شامل یک عدد سرنگ 30 میلی لیتری همراه با 20 عدد سرنگ 1.2 میلی لیتری و 20 عدد تیپ مخصوص می باشد. آلومینیوم کلراید 25 درصد می باشد و مناسب برای جلوگیری و بند آوردن سریع خونریزی در قسمت دندان های قدامی و اساتیک است. استفاده از این محصول با سرعت بسیار بالایی امکان پذیر میباشد و همچنین استفاده از آن بسیار آسان وساده است.این محصول ساخت کشور آمریکا است.
برای اطلاعات بیشتر از مشخصات، قیمت و خرید ژل هموستات شفاف ویسکواستات الترادنت از طریق لینک زیر وارد شوید.
https://cafedentist.com/product/ultradent-viscostat-25-aluminum-chloride/

مواد هموستات با تولید هموستاز باعث بند آمدن خون در ناحیه لثه می شوند که این عملکرد با استفاده از چسبندگی مواد هموستات به بافت های آسیب دیده و بستن عروق خونریزی دهنده به بند آمدن خون بافت کمک می کنند. همچنین مواد هموستات دندانپزشکی، با ترکیب شدن در خون لثه برای ایجاد لخته خونی و توقف خونریزی بسیار مفید و کارآمد می باشند.
ازوبسایت مرجع خرید مواد دندانپزشکی کافه دنتیست برای خرید مواد هموستات دندانپزشکی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب دیدن نمایید.
https://cafedentist.com/product-category/%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%88/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%88/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d9%87%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%aa/

مجموعه ی کافه دنتیست فعالیت خود را از سال 95 در پاساژ دندانپزشکی ایران ( دنتال سنتر ) که یکی از مهمترین مرکز های خرید مواد دندانپزشکی در ایران، شروع کرده است.با توجه به روابطی که این مجموعه با تولید کننده، وارد کننده مواد و تجهیزات دندان پزشکی در این سال ها داشته است مجموعه کافه دنتیست را بر آن داشته است که تامین و فروش اقلام دندانپزشکی را در قالب دیجیتال دنبال کند.
برای مشاهده و خرید مواد و لوازم دندانپزشکی از کافه دنتیست https://cafedentist.com/ کلیک کنید.