نمونه کار مدیریت پیج اینستاگرام ایران مایند

Instagram یک پلت فرم بصری است. بنابراین اول و مهمتر از همه، شما فقط باید تصاویر با کیفیت بالا ارسال کنید.

در حالت ایده آل، تصاویر شما خلاق و چشم نواز هستند و به طور مناسب برجسته محصولات شما مایل به ترویج. هنگامی که مشتریان شما در نمایه خود قرار می گیرند، باید بتوانند بلافاصله برند خود را شناسایی کنند.اتمام برخی از تصاویر ارسال شده توسط Taco Bell زیر. همانطور که می بینید، آنها بازیگوش و رنگارنگ هستند و به طور عام به نام تجاری کلی آنها متکی هستند.

اطمینان حاصل کنید که هر تصویری که در Instagram پست می کنید، نام تجاری و استراتژی کسب و کارتان را با نام تجاری اصلی خود به اشتراک می گذارید. اگر نام تجاری شما براق و مینیمالیست باشد، باید در Intagram براق و مینیمالیست باشد.

یک زیباییشناسی را انتخاب کنید و به آن بچسبید این به عنوان زیرنویس Instagram گسترش می یابد. بین زمان های مختلف و صدای صدا تغییر نکنید. آن را ساده نگه دارید ثبات کلید است.در حالی که تصاویر اصلی همیشه بهترین هستند، گاهی اوقات تصاویر به اشتراک گذاشته شده می توانند به برخی از انواع حساب کاربری شما کمک کنند. بسیاری از وب سایت های تصویری بدون حق امتیاز وجود دارد که می توانید عکس های شگفت انگیز با کیفیت بالا را تهیه کنید. با این حال، ابزارهای وب مانند Canva به شما امکان می دهد تصاویر دلخواه خود را برای تبلیغ تخفیف، خرید و یا رقابت ها ایجاد کنید.
http://iranmind.net/managment-instagram/