آموزش تعویض باتری انر 8 ایکس - Honor 8X

خرید باتری Honor 8X
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از آنر 8 ایکس خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال انر 8 را با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.


https://www.almanistore.com/product/honor-8x-phone-battery/

همچنین قیمت خرید سایر باتری های هواوی اورجینال ما رو از طریق لینک زیر تماشا کنید.

https://www.almanistore.com/product-category/mobileaccessories/batteries/mobile-battery/huawei-battery/

تعویض باتری Honor 8X
گوشی Honor 8X به دلیل داشتن پیچ های بسیار زیاد و داشتن فریم روی باتری در هنگام تعویض به زمان زیادی نیاز دارد و باید اینکار با صبر و حوصله زیادی انجام شود.ما در این ویدیو سعی کردیم تا به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری انر 8 ایکس را به شما آموزش دهیم.
ابتدا دور تا دور گوشی را گرم می کنیم و سعی کنید به آرامی اینکار را انجام دهید،زیرا در پشت این گوشی قابلیت شکستن را دارد. به مقدار کافی و تا آنجا که می توانید حرارت بدهید و به آرامی سعی کنید چسب ها را از بدنه جدا کنید که بتوانید درب پشت را جدا کنید، یکم با حوصله باید اینکار ها را انجام دهید.
خوب الان ما در پشت را باز کردیم، زیاد در را نکشید چون ممکن است فلت اثر انگشت را پاره کنید و بعد پیچ های پشت گوشی را باز می کنیم. طبق روال همیشه سعی کنید پیچ ها را یک جایی بگذارید که در انتها گمش نکنید.پیچ های این دستگاه خیلی زیاد هستند و باید توجه داشته باشید که این پیچ ها گم نشوند و سپس روکش اثر انگشت را جدا می کنیم و چند عدد پیچ در پشت باقی مانده است که آن ها را جدا می کنیم.
سپس یک فریم دور تا دور گوشی است که آن را هم چسب زدند و باید ما آن را باز کنیم. ما تلاشمان بر این است که این فاصله را ایجاد کنیم تا بتوانیم فریم در پشت را راحت تر باز کنیم، سعی کنید با گرم کردن دور فریم گوشی و دقت کافی در پشت را باز کنید و این را به خاطر بسپارید که در اینجا نیاز به دقت کافی است. خیلی کار سختی نیست اما باید با حوصله اینکار را انجام دهید.
خوب ما الان فریم پشت را جدا کردیم و سپس فلت فینگر پرینت را هم جدا می کنیم و الان دسترسی به باتری خیلی راحت و آسان شده است و نوبت تعویض باتری می رسد.
به علت داشتن چسب های زیادی که بین بدنه و باتری وجود دارد کار کمی زمان بر و سخت است و باید با حرارت کافی و بسیار با حوصله اینکار را انجام دهید. تلاشتان را بکنید چون مطمئننا به ثمر خواهد رسید ،کار بسیار زمان بری است و با تلاش زیاد می توانید انجام دهید.سعی کنید مقداری با خود باتری بازی کنید که آن فاصله را ایجاد کنید، شما می توانید با یک طلق محکم اینکار را انجام دهید و شاید شما بتوانید اینکار را سریع تر انجام بدهید. گاهی از دو طرف اینکار را انجام دهید تا زودتر به نتیجه برسید سعی کنید آرام آرام و با دقت و حوصله باتری را از بدنه جدا کنید.
خوب الان ما باتری را ازبدنه جدا کردیم و باتری جدید را جایگزین باتری قدیمی می کنیم و تست می کنیم که ببینیم مشکلی نداشته باشد و سوییچ می کند و روشن می شود و خوب گوشی بالا آمد و مشکلی ندارد و دوباره باید همین سیستمی که برای باز کردن شروع کردیم دوباره ببندیم و باید قبلش چسب بزنیم که مثل روز اولش و بدون هیچ ایرادی در جای خودش قرار بگیرد.
سعی کنید چسب هایی که از فریم باقی مانده است را هم پاک کنید که خیلی تمیز اینکار انجام شود. خوب الان ما در پشت را می گذاریم سعی کنید فلت ها را جا بزنید و چیزی زیر فریم باقی نماند و نوبت میرسد به پیچ کردن ها و بعد از بستن پیچ ها فریم پشت را می بندیم.
خوب اینجا را هم چسب می زنیم که در پشت هم به خوبی سر جای خودش قرار بگیرد و سپس فلت اثر انگشت را هم سر جای خودش جا می زنیم و با دقت اینکار را انجام دهید، چون ممکن است فلت پاره شود و در پشت را کمی فشار می دهیم که به درستی سر جای خودش قرار بگیرد و برای اینکه در پشت خشک بشود در اینجا از گیره لباس استفاده کردیم که شما می توانید از چسب هم استفاده کنید،تا مدت زمانی که خشک بشود و خودش را بگیرد و بعد از خشک شدن در پشت می توانید از گوشی خود استفاده کنید.