صبحانه زن نمونه استاد رضا محمدی در جمع خبرنگاران

رضا محمدی فتح آباد در گفت وگو با خبرنگار رسانه ها گفت: کار خودم رو از کترینگ هواپیمایی ماهان شروع کردم و قبل از آن در خانه خیلی زمان کوتاه آشپزی می کردم تا اینکه وارد حرفه آشپزی شدم.
وی ادامه داد: برای شروع,آموزش در هتل را شروع کردم و با پیشنهاد کار در آموزشگاه در چند آموزشگاه و موسسه کار خودم را ادامه دادم و به طور تدریج این تلاش ها باعث شد تا پیشنهاد کار در تهران و شهرستان ها ادامه دار شود.

این سر آشپز خلاق صبحانه افزود: چند تا املت با خلاقیت خودم با ترکیب سبزیجات و پنیر موزارلا درست کردم که مورد استقبال قرار گرفت و با شناختی که از ادویه ها پیدا کردم سعی داشتم یک طعم دلنشین بسازم که تا امروز مورد قبول بوده است.
وی به رمز موفقیت خود اشاره کرد و گفت: پشتکار,علاقه, عشق به کار و با تمرین و تکرار توانستم به این درجه برسم.

این مدرس صبحانه در پاسخ به این سوال که چرا صبحانه را انتخاب کرده است اینگونه گفت: چون این وعده غذایی استارت و آغاز روز است و می شود انرژی یک روز خوب را با صبحانه شروع کرد این حوزه را انتخاب کردم ضمن اینکه انبیا و اساتید اصرار به صبحانه ای مفصل در شروع روز دارند و در این زمینه سعی کردم مردم را تشویق به خوردن صبحانه کنم و این برای من حلقه گم شده روز بود.

محمدی تصریح کرد: در مجموعه فعال هستم و به صورت دائم کار میکنم و به صورت پاره وقت به آموزش در هتل‌ها و موسسات آموزشی کار میکنم
و به دیگران توصیه میکنم با صبر و تلاش و پشت کار به هدفشان فکر کنند و سعی کنند در این کار موفق باشند

این کارشناس صبحانه خاطرنشان کرد: در آخر از همسرم و استاد خودم جناب استاد حسین شرفی و همه عزیزانی که در این زمینه با من همیاری کردند تشکر میکنم.
راه ارتباطی
09102006335

Chef_rezamohamadi