موزه لوور پاریس فرانسه ( Louvre Paris France ) تعیین وقت مدارک سفارت فرانسه با ویزاسیر

موزه لوور پاریس با داشتن بیشتر از سی و پنج هزار اثر باستانی از سراسر دنیا به عنوان بزرگترین گنجینه تاریخی و هنری جهان شناخته می شود. در این موزه آثار هنری و تاریخی از سراسر دنیا جمع آوری شده است که قدمت برخی از آنها به چند هزار سال می رسد. با #ویزاسیر به موزه لوور فرانسه بیایید. برای دیدن این موزه و سفر به این کشور تور اروپا و تور پاریس فرصت بسیار مناسبی است.
دسترسی به موزه
شما می توانید از تاکسی، اتوبوس و تراموا برای رفتن به موزه لوور پاریس استفاده کنید اما برای دسترسی به موزه لوور پاریس راحت ترین مسیر استفاده از خط مترو Louvre Rivole می باشد.
بخش آثار هنری ایران
یکی از مهمترین بخش های موزه لوور پاریس ، سالن ایران است. در این سالن شما می توانید مجموعه حیرت انگیزی از آثار باستانی با ارزش ایران را مشاهده کنید. از نقاشی های رنگ روغن عصر ناصری تا تکه های عظیم از پاسارگاد
تنها زمانی که وارد این بخش موزه می شوید به عمق میزان تاراج آثار تاریخی ایران پی می برید. کتیبه های باستانی خط میخی، ظروف سفالی چند هزار ساله و سر انجام گاو دو سری که باقیمانده یکی از سرستونهای باستانی تخت جمشید است.
شاید برای بسیاری از افراد این حجم آثار ایرانی در یک کشور خارجی ناراحت کننده باشد. اما زمانی که به تل انبار شدن بخشی از آثار تاریخی کشور در انباری ها و نگهداری نادرست آنها در برخی فضاهای نامناسب فکر می کنیم شاید چندان هم بد نباشد که گنجینه عظیمی مثل سر ستون دو سر هخامنشی به عنوان بخشی از تاریخ ایران در موزه لوور پاریس در امان بماند. چرا که مابقی این بنا به دلیل عدم رسیدگی درست رو به نابودی است.
آثار تاریخی ایران در هشت سالن مختلف موزه لوور پاریس دیده می شود. بخش مهمی از این آثار مربوط به دوره ناصر الدین شاه و مظفرالدین شاه است که در آن زمان با امتیازات پادشاهان به کشورهای خارجی، از وطن خارج شده است.
بخش هایی از بنای پرسپولیس و سرستونهای هخامنشی و آثار باستانی که در منطقه شوش کشف شدند از دیگر بخشهای موزه لوور پاریس هستند که مخفیانه یا علنی از ایران خارج شدند. از دیگر آثار باستانی مانده در این منطقه سه صفحه از شاهنامه فردوسی، کاسه های گلی و ظروف سفالی از دوره های مختلف تاریخی، مجسمه بز بالدار طلایی و چندین نقاشی از دوره صفویه و کتیبه هایی از دوره داریوش است . این آثار یا به پادشاهان کشورهای دیگر هدیه شده اند و یا به نحوی از ایران خارج شده اند. هر ساله ایرانیان زیادی برای دیدن این آثار با استفاده از تور اروپا و یا تور فرانسه به این کشور سفر می کنند.

تعیین وقت سفارت فرانسه: http://visasair.ir/cs/buy/4
تلفن: 09354909384
اینستاگرام: https://www.instagram.com/visasair/
تلگرام: https://t.me/Visasair

#visasair #ویزا #ویزاسیر #تعیین_وقت_سفارت #ویزای_فرانسه #فرانسه#موزه_لوور #لوور #ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #ویزای_کاری_فرانسه #ویزای_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #مهاجرت_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت_کاری_فرانسه #سفارت_فرانسه #پاریس #اجتماعی #ویزای_شینگن #ایران
#france #paris #louvre