آموزش تعویض باتری شیائومی نوت 10 پرو

خرید باتری شیائومی ردمی نوت 10 پرو
باتری‌ها دارای عمر مفید هستند و این استفاده شما از باتری است که زیاد شدن این عمر مفید و یا کوتاه شدن آن را رقم میزند. زمانی که از کارایی باتری خود رضایت نداشتید و مجبور بودید دائما پاوربانک همراه خود داشته باشید دیگر زمان تعویض باتری فرا رسیده. با خرید باتری گوشی اصلی از آلمانی استور کالای شما از 7 روز مهلت تست و 100 روز گارانتی قرار میگیرد.
https://www.almanistore.com/product/xiaomi-mi-note-10-pro-battery/

تعویض باتری شیائومی Redmi Note 10 Pro
در این ویدئو تعویض باتری شیائومی ردمی نوت 10 پرو برای شما توضیح داده شده است. تعویض این باتری به راحتی انجام میشود، فقط زمان باز کردن فریم گوشی مواظب باشید فلت را پاره نکنید. مابقی مراحل به راحتی انجام میشود.
ابتدا موبایل را خاموش کنید و درگاه سیم کارت و رم را بیرون بیاورید. با مکش LCD سعی میکنیم در پشتی گوشی را جدا کنیم، میتوانیم از یک تلق محکم برای جدا کردن چسب‌ها کمک بگیریم. جدا کردن در به راحتی انجام میشود فقط نیازمند حوصله هست.
حالا نوبت با باز کردن روکش پشتی هست که روی برد پشتی را گرفته است. تمام پیچ‌ها را با دقت باز کنید و در مکانی قرار دهید که گم نشوند. بعد از باز کردن پیچ‌ها مجددا با همان تلق محکم فریم پشتی را باز کرده، این کار را با دقت انجام دهید امکان پاره شدن فلت فریم وجود دارد.
در این مرحله به راحتی شما چسب باتری را جدا کرده لطفا دقت کنید که چسب باتری پاره نشود و سپس باتری خراب را از دستگاه خود جدا کنید. باتری جدید را نصب کنید و با دقت چسب‌ها را بچسبانید. فلت فریم را در جای خود قرار دهید و فریم را با فشار دادن محکم کنید تا به درستی و در محل مناسب قرار بگیرد. درگاه سیم کارت و رم را جا بزنید و تمام پیچ‌ها را با دقت ببندید.
با چسب مخصوص دور قاب را چسب بزنید و لطفا دور فریم لنز هم چسب بزنید، به آهستگی قاب را سرجاش قرار دهید. با بستن گیره و یا گذاشتن یک کتاب روی گوشی حدود 1 ال 2 ساعت روی گوشی چسب‌ها را محکم کنید. تبریک میگم شما موفق شدید که تعویض باتری را به درستی و با موفقیت انجام دهید.