آموزش نقاشی روی کاشی

نقاشی روی کاشی ، آموزشگاه نقاشی روی کاشی ، نقاشی روی موزاییک ، آموزش کاشی شکسته

نقاشی روی کاشی یکی از هنر‌های زیبایی هست که افراد به آن علاقه دارند و دوست دارند که سطوح و دیوارهای منازل و حتی محیط‌های باز و تفریحی را با این محصولات زیبا تزیین نمایند. نقاشی روی کاشی سبک‌های متفاوتی دارد. حتی آنقدر گسترده شده است که می‌توانیم به عنوان یک هنر منحصر به فرد و نادر از آن یاد کنیم. با استفاده از نقاشی روی کاشی می‌توانیم خلاقیت‌های بسیاری را ایجاد کرده و به بهترین و زیباترین طرح‌های درخواستی برسیم.


مدل ‌های نقاشی کاشی
نقاشی روی سطوح کاشی با رنگ‌های مختلف مخصوص انجام می‌شود. باید رنگ‌ها به گونه‌ای باشند که از روی کاشی‌ها جدا نشوند. معمولاً از رنگ ویترای یا اکریلیک برای نقاشی روی کاشی‌ها استفاده می‌کنند. طرح‌هایی که روی کاشی‌ها استفاده می‌شود باید زیبا و جذاب باشد و با رنگ‌های محیط اطراف ست شود. امروزه هنرمندان بسیاری هستند که با استفاده از مدل‌های زیادی که طراحی می‌کنند می‌توانند بهترین و زیباترین نقاشی‌ها روی این کاشی‌ها درج نمایند.
مدل‌ هایی که برای نقاشی روی کاشی انتخاب می شود معمولاً از طبیعت الهام گرفته شده است. یا اینکه این افراد می‌توانند از این پرتره و شخصیت انسان‌های مختلف مخصوصا افرادی که هنرمند هستند و یاد آنها در خاطرات می ماند استفاده نمایند؛ مثلاً نقاشی قهرمانانی که برای این خاک زحمت کشیدند و برای ما احترام زیادی دارند.

خانم لیلی رضایی
موبایل و واتساپ : 09128151518
وب سایت: https://gallerysabz.com/
پست الکترونیکی: info@gallerysabz.com
اینستاگرام: https://www.instagram.com/art.rezaee
تلگرام: https://t.me/artrezaee