آشنایی با رژیم کانادایی - ویژگی ها و نقص های این رژیم

با سلام! همراهان گرامی؛ آیا تا به حال به پیروی از رژیم کانادایی وسوسه شده اید؟ پیشنهاد می کنیم در عملی کردن این رژیم عجله نکنید؛ بهتر است به نکات مهمی که در مورد آن بیان خواهیم کرد، توجه کنید و همینطور اطلاعات تکمیلی را از مقاله رژیم کانادایی از سایت کوئیک فیت، دریافت کنید.
رژیم کانادایی قول داده است، که در عرض 15 روز، 5 تا 8 کیلو کاهش وزن ایجاد کند. اما باید بررسی کرد بعد از این 15 روز چه نتایج دیگری حاصل می شود؟
تا به حال برایتان پیش آمده است که به یک مهمانی دعوت شوید و لباسی که قرار است بپوشید خوش فرم جلوه نکند؟ این لحظه است که لاغری سریع، آن هم در قسمت شکم و پهلو پا به میان می گذارد و رژیم معروفی مثل رژیم کانادایی پیش قدم میشود.
خیلی از افراد برای رسیدن به کاهش وزن به سبک رژیم کانادایی عمل کرده اند و فقط در عرض دو هفته آن مقداری که می خواستند، لاغر شدند. اگر می خواهید با روند دقیق این دو هفته آشنا شوید فقط کافی است به متنِ رژیم کانادایی در سایت کوئیک فیت مراجعه کنید.
پیش از آن در نظر داشته باشید کاهش وزن سریع، مطلوب ترین نتیجه ای است که این رژیم به همراه دارد اما لازم است نواقص و عوارضی که در ادامه بیان می کنیم را در نظر داشته باشید.
https://bit.ly/2TsO3Fd