کلروفریک

????پتروشیمی دانشمند تولید کننده انواع ضد کف و بایوساید و تامین کننده مواد شیمیایی در کشور????

???? کلروفریک :

کلروفریک یک منعقد کننده است و به عنوان فلوکولانت شناخته می شود. کلروفریک را با نام هایی مانند کلرید فرولیک، فریک کلرید، کلرید آهن(III)، تری کلرید آهن، پر کلرید آهن نیز می شناسند. فرمول شیمایی کلروفریک یا کلرید آهن FeCl3 می باشد. در این ترکیب، آهن در حالت اکسیداسیون 3+ است. کلرید فریک در مایعاتی مانند الکل ها، کتون ها، اترها، نیتریل ها، آمین ها و دی اکسید گوگرد مایع به راحتی حل می شود. اما طبق حلال های غیر قطبی نظیر بنزن و هگزان با توجه به دانشنامه شیمی صنعتی به میزان کمی محلول است. کلرید آهن (III) مضر، بسیار خورنده و اسیدی است.

کلرید آهن (III) از قدرت کمتری نسبت به کلرید آلومینیوم برخوردار است، اما در بعضی موارد این مساله منجر به بازده بالاتری می شود، به عنوان مثال در آلکیلاسیون بنزن. کلرید فریک به دلیل کارآیی بالا، اثربخشی در شفاف سازی و کاربرد به عنوان عامل آبگیری لجن، در بسیاری از کاربردهای تصفیه فاضلاب صنعتی، منعقد کننده انتخابی است. این ماده شیمیایی رنگ کمی باقیمانده برجای می گذارد و کدورت بسیار خوبی را از بین می برد.
????جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید :

☎️۰۲۶ - ۳۳۱۰۶
☎️۰۲۱ - ۲۲۱۱۳۵ ۹۴-۸

????Telegram: DaneshmandChemical ????
Insta: daneshmand.co
????https://chemical-co.com
????info@chemical-co.com ????

#ضدکف#ضدکفسیلیکونی#آنتیفوم#آنتیفومسیلیکونی#کفزا#صنعت#آب#فاضلاب#خرید#ضدکفپودری#ضدکفنفتی#ضدکفنساجی#نساجی#فوم#شیمی#الکترولیت #واردکنندهپلیالکترولیت#شیان#پلیالکترولیتفویون#فویون#سدیم#نیترات#سدیمنیترات#نیتراتسدیم#استون#صنعتی#بهداشتی#حلال#ویژه#بهداشتی#پالایشگاهی