معرفی دوره جامع فن بیان

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

احتمالاً شما هم چنین شرایطی را تجربه کرده‌اید که ایده‌های بزرگی برای ارائه محصول،‌ خدمات و یا زندگی شخصی خودتان دارید، اما به دلیل نداشتن فن بیان در ارائه آن ناتوانید! افرادی که توانمندی کمتری از شما دارند، به وسیله بیان، تبلیغات و ارائه بهتر نظر دیگران را جلب می‌کنند. با شرکت در این وبینار که رایگان برگزار می شود با مباحث زیر آشنا می شوید و نقشه راه یادگیری آن را دریافت می کنید:

* اعتماد به نفس‌ بیشتری را در زندگی بدست می آورید

* ترس و استرس شما هنگام صحبت در جمع، از بین می رود

* می توانید با مخاطبان خود ارتباط مؤثرتر و بهتری برقرار کنید

* با ارتباطات بهتر از فرصت های زندگی بیشترین بهره را می برید

* بهتر و موثرتر صحبت می کنید تا مورد شگفتی همگان قرار بگیرید

و یکی از جذاب ترین و اثر گذارترین افراد گروه خانواده، دوستان و همکارانتان می شوید.
آیا شما هم فکر می‌کنید نیازی به چنین آموزشی ندارید؟!!

چه بسیار افرادی که اعتماد به نفس کاذب را با فن بیان قوی اشتباه گرفته‌اند و فکر می‌کنند «خوب حرف می‌زنند!»(شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از بلد نبودن برقراری صحیح رابطه، آسیب زننده‌تر است!)

شاید برخی از افراد با خود بگویند: «من که خوب حرف می‌زنم! نیازی به یادگیری فن بیان ندارم!» البته که طبیعتاً افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت فن بیان و ارتباط موثر را بلدند، اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که خوب ارتباط برقرار می‌کنیم! چون احتمالاً خوب حرف زدن را در زیاد حرف زدن یا مثلاً بی پرده حرف زدن می‌دانیم! در حالی که فن بیان قوی و مهارت سخنرانی، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

چه بسیار کسانی که افرادی رک یا حاضر جواب‌اند اما مهارت فن بیان قدرتمند و موثری ندارند و به جایگاهی که استحقاقش را دارند، نمی‌رسند…!

مطمئناً اگر این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را هم اکنون برای خودتان انجام دهید، نتایج درخشانش را در آینده می بینید …!

این دوره چه اثراتی بر روی زندگی شما می گذارد؟!

بسیاری از انسان ها از کمبود اعتماد به نفس رنج می برند و یا خجالت و کمرویی آنها را عذاب می دهد و یا از فن بیان خوبی برخوردار نیستند. باید بدانیم مهارت فن بیان تنها برای برقراری ارتباط کلامی نیست، بلکه برای بسیاری از جنبه های دیگر هم کاربردی است، جنبه هایی که شاید تاکنون حتی فکرش را هم نکرده اید. در ادامه اثرات جادویی «فن بیان» را در زندگی شما بیان می کنیم:

افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس:

با فن بیان خوب، قدرت اقناع کنندگی شما به طور چشمگیری افزایش می یابد، و این در کسب و کار و ارتباطات شما تاثیر غیرقابل انکاری می گذارد. بسیاری از ما این روزها به دلیل درست و خوب صحبت نکردن، دچار سوء تفاهم می شویم و نمی توانیم کارهای خود را پیش ببریم. وقتی اصول فن بیان را بلد باشید می توانید در گفتگوهایتان، منظور خود را بدون سوءتفاهم ابراز کنید.

موفقیت در مصاحبه های شغلی و …:

بسیاری از افراد با وجود توانمندی های علمی و مهارتی لازم برای تصدی شغل مورد نظرشان، موفق نمی شوند از مصاحبه های شغلی سربلند بیرون بیایند اما افرادی که فقط فن بیان قدرتمندتری دارند با وجود توانمندی کمتر در آن شغل در مصاحبه قبول می شوند. این دوره کمک می کند در مصاحبه های شغلی خود بدرخشید و در شغلی که حق شماست مشغول به کار شوید.
"دوره جامع فن بیان"