دانلود فیلم اتانازی ساخته رحمان رضایی

فیلم سینمایی اتانازی فیلمی با موضوع خانوادگی و اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را رحمان رضایی و همچنین تهیه کنندگی آن را منوچهر زبردست و داریوش بابائیان بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1380 می باشد.
بازیگران فیلم اتانازی : علیرضا ثانی فر و سیدحسام نواب صفوی و ایمان اشراقی و سولماز غنی و ساغر عزیزی و نغمه سجودی و رزیتا استکی و رویا نجفی و محمدرضا افجه ای و مسعود محمودی و عزت تحصیری و مریم کاظمیه و عاطفه شهبازی و آیتا حدادیه و آزاده رفیعیان و جواد ظهرابی و ساحره حیدری و محمدرضا جان نثار و ناصر مقدس و محمدرضا خمارلو و غزاله خندان و مازیار آچاک و حسین عبدی و نگین خمسه و مهیا نظری و فاطمه حسینی و احمد جعفری و جعفر امامی و علی امیرعلی و فروزان کرم نژاد و فریدون نوری و نصراله احمدزاده و سبلان شفقت و مصطفی حبیبیان و مرداویج همدانی و فرشید مدرس و علیرضا ثانی فر سولماز غنی حسام نواب صفوی

خلاصه داستان فیلم اتانازی :
دکتر ماکان برنا در جریان معالجه یکی از بیماران خود به نام پرنیان شهسوار دلداده او می شود. پرنیان که از خانواده ای ثروتمند و متمکن است به دلیل بیماری قلبی خود دچار افسردگی شده و امید خود را از دست می دهد. از سوی دیگر، فراز ورزشکار سرشناس و بنام که بدلیل ابتلا به بیماری سرطان از مرگ حتمی خود اطلاع یافته بود، به دکتر برنا مراجعه کرده و قبل از آنکه چهره و فیزیک بدنی اش بدلیل بیماری صعب العلاج از بین برود، از دکتر تقاضا می کند تا به نوعی به زندگی اش خاتمه بخشد. دکتر برنا با مراجعه به ایمان، نامزد پرنیان از او درخواست می کند تا بخاطر نجات پرنیان خود را از زندگی او بیرون کشد و ایمان نیز خواسته دکتر را قبول می کند. دکتر برنا در پی علاقه خود به پرنیان تصمیم می گیرد تا با مرگ مغزی فراز، قلب او را به پرنیان پیوند زند، ولی بدلیل اشتباه خود باعث مرگ فراز می شود. دکتر برنا عصبی و ناراحت از مرگ فراز، در جریان سانحه رانندگی کشته و پرنیان با پذیرش نوزاد دوست فوت شده خود به فرزندی، زندگی جدیدی با ایمان شروع می کند.

نام اثر : اتانازی
نویسنده : محمدهادی کریمی
گروه فیلمبرداری : مجتبی رحیمی و کاوه حاج رمضانی و داوود رهنما و سعید واثق و احمد گودرزی و جواد ظهرابی
تدوین : یاور تورنگ
گروه صدابرداری : مهدی دارابی و حسین لنگرودی و حجت اسماعیلی
گروه موسیقی : امید سیاره و نیما مسیحا
تیتراژ : مهرداد مقصودی
زمان فیلم : 93 دقیقه