چگونه بفهمیم قطعات آیفون تعویض شده است؟

استفاده از نرم افزار 3uTools
با استفاده از این نرم افزار می توانید متوجه شوید که آیا باتری داخل دستگاهتان تعویض شده است و یا خیر ، به اضافه اینکه تشخیص تعویض دوربین جلو و دوربین پشت و چیبست‌هایی مثل وای فای و بلوتوث و یا بیس باند را هم به شما توضیح میدهد و شما متوجه می شوید که ای سی فینگر پرینتتان سالم است یا خیر و یک آنالیز کامل از کیفیت دستگاه و عمر دستگاه را در حال حاضر به شما گزارش می دهد.
اسم این نرم افزار 3uTools است و برای اینکه بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید نیاز به نرم افزار آیتونز دارید و میتوانید نرم افزار 3uTools را از هر سایتی که بخواهید دانلود کنید.
خوب ما روی برنامه کلیک می کنیم و نرم افزار باز می شود حتما دقت کنید که نرم افزار آیتونزتان به اخرین نسخه آپدیت شده باشد و سپس گوشی مد نظرمان را وصل می کنیم.این گوشی یک گوشی ایکس اراست که شما می توانید سلامت خود گوشی را مشاهده کنید و یک گزینه پایین خود این نرم افزار وجود دارد به نام view verification report که یک لیست کاملی از مدل دستگاه ، خود دستگاه ، هارد دستگاه ، برند تولید کننده ، مدل شرکتی پارت نامبر و مدل نامبر ارائه می دهد.
ما اینجا آدرس بلوتوث ، ای سی بیس باند ، وای فای آدرس ، سریال نامبر خود گوشی و مادربرد سریال نامبر را داریم که می توانید سریال نامبر مادربردتان را متوجه شوید و در اینجا باتری سریال نامبر ، دوربین جلو و دوربین عقب و سریال ال سی دی است که می توانید از طریق همین نرم افزار تشخیص دهید.
و در پایین نرم افزار قسمتی وجود دارد که خود نرم افزار به دستگاهتان امتیاز می دهد و می بینید که در اینجا همه چی نرمال است و یعنی تعویضی انجام نشده است. میتوانید اطلاعاتتان را سیو کنید که بعدا داشته باشید و در انتها کلوز را می زنیم و نرم افزار را میبندیم.
حالا ما میخواهیم به شما دستگاهی را که قطعاتش تعویض شده در داخل نرم افزار نشان بدهیم.
خوب ما در اینجا یک ایفون 6 داریم که وارد گزینه مد نظر میشویم. حالا میتوانیم بررسی کنیم که آیفون 6 مشکی رنگ است و دارای 64 گیگ حافظه و بقیه اطلاعاتی که در ابتدا توضیح دادیم می توانید به طور کامل مشاهده کنید.
مثل وای فای ، بلوتوث و چیزهای دیگر که در اینجا میبینید به طور مثال نوشته شده که سریال نامبر باتری با باتری داخل دستگاه یکی نیست که یعنی باتری عوض شده است و داخل قسمت ارور دستگاه هم می توانید دوربین پشت و تاچ ایدی را هم ببنید که نرم افزار تشخیص نداده است ولی ممکن است تعویض شده باشند.
استفاده از این نرم افزار این امکان را به کسانی که به دنبال خرید ایفون دسته دوم هستند،میدهد که انتخاب بهتری در خرید ایفون کارکرده داشته باشند.

برای حل مشکل "خرید ایفون دسته دوم یا کارکرده" میتونین مقاله جامع ما رو از طریق لینک زیر مطالعه کنید.

https://www.almanistore.com/important-points-to-know-before-buying-an-used-iphone/