C U Soon 2020 به زودی میبینمت 2020 به زودی می‌ بینمت 2020 زیرنویس چسبیده فارسی هاردساب

8.3 از 10 میانگین رای 647

ژانردرام , معمایی , هیجان انگیز

سال انتشار2020

محصول هند

مدت زمان98 دقیقه

جیمی در وب سایت همسریابی آنلاین با آنو آشنا می شود و تصمیم می گیرد با او ازدواج کند. مادر جیمی به پسر عموی خود کوین می سپارد تا جزئیات آنو را بدست آورد. اکنون نوبت کوین است که به دنبال نامزد پسر عموی خود که بدون هیچ رد و ناگهانی ناپدید شد ، بگردد تا حقایق تاریک و تکان دهنده ای را در مورد او کشف کند.
جیمی کوریان ، کارمند بانک در امارات متحده عربی ، مورد آنومول قرار می گیرد ، او با یک برنامه دوست یابی آشنا شد و به جای اطلاعات مناسب به تعهد بیشتر می رود ، به زودی متوجه عواقب انتخاب های خود می شود و زمان گذشته است که می توان به آنها فکر کرد.

جیمی که برای یک بانک در امارات متحده عربی کار می کند با Anu از طریق یک برنامه دوست یابی ملاقات می کند که آنها به طور منظم از طریق تلفن گپ می زنند و جیمی عاشق او می شود بدون اینکه حتی با او ملاقات کند. مادر جیمی از پسر عموی خود کوین می خواهد تا جزئیات بیشتری در مورد او پیدا کند در حالی که شرکت کوین و شریک زندگی سانجانا تلفن او در حالی که متوجه می شوند او بیش از این علاقه مند به کار آنو است. آنو و جیمی پس از ضرب و شتم توسط پدرش به زودی پس از یک هفته زندگی مشترک خود را آغاز می کنند ، او فیلم خودکشی جیمی را از دست می دهد و او را به دردسر می اندازد. کوین سپس دستگاه ها و رسانه های اجتماعی لازم را برای ردیابی آنو هک می کند و یک حقیقت تکان دهنده در مورد او پیدا می کند.