آشنایی با یکی از بهترین کتونی های نایک مدل ایرمکس 360 nike ir max

امروز میخوایم شما را با یکی از بهترین و جدیدترین مدل کتونی های نایک معرفی کنیم که مخصوص پیاده روی و دویدن می باشد. مدل ایرمکس 360 که ظاهری بسیار زیبا و شیکی دارد. البته همه کتونی های نایک واقعا عالی هستن اما خب این یه چیز دیگه ست.خب این ویدیو مصاحبه با یکی از مصرف کنندگان کفش های نایک هست بهتره باهم بشنویم تا بیشتر در باره این کتونی بدانیم.

همه شون کتونی های عالیی هستن، ایرمکس 1، ایرمکس 19 و اسنیکربوت ایرمکس 90. ایرمکس تاوس رو جدیدا به مجموعه ام اضافه کردم و خیلی شبیه ایرمکس تیاهم هست که یه نوع کتونی زنونه ست! من رنگ خاکستری و سفید رو انتخاب کردم، چون به نظرم ظاهر خیلی خوبی داره، خیلی تروتمیز به نظر میرسه. لایه ی محافظش با مواد مشی دوخته شده و یه جورایی نرم هست که فکر کنم بهش هایپرفیوز میگن! دقیقا نمیدونم بهش چی میگن. کفی بیرونی و میانی اش تماما سفید هست به جز جلوی انگشتان، پاشنه و این بخش کفه ی بیرونی که مشکی است. بخش ایرمکسش هم داخلش خاکستریه و من این بخش خاکستری تیره در امتداد پاشنه ی کفش و بند پشتش رو هم دوست دارم. به نظرم به ظرافت کتونی اضافه کرده است.

زبانه ی کفش لایه ی ایرمکس رو روی سیستون داره، به نظرم اینا تو پا خیلی بهتر به نظر میرسند تا اینکه فقط تو دست بگیریدشون و از جعبه بیرون بیاریدشون! اونموقع فوق العاده به نظر میرسن ولی نه به اندازه ی وقتی میپوشیدشون. وقتی پاتون میکنید، یه هویت جدید میده بهتون، به نظر من که اینطوریه.

خب اینم از کفش های نایک مدل ایرمکس 360 دوستان امیدوارم تونسته باشم به خوبی براتون توصیفش کرده باشم. اگر مدام درحال پیاده روی هستید و بیشتر اوقات روز را با پیاده به محل کار و یا ورزش می پردازید پیشنهاد من یک جفت کتونی ایرمکس 360 هستش که مسیر را براتون لذت بخش میکند.