ویدئو معرفی شرکت تمکین فولاد آسانبر

تاریخچه شرکت

شرکت تمکین فولاد آسانبر در سال 1370 تاسیس و وارد بازار صنایع و تجهیزات جابه جایی شد و کار خود را با شرکت فایفر آلمان در زمینه تامین سیم بکسل و تجهیزات پیشرفته جابه جایی در کارخانجات مختلف صنایع سنگین آغاز نمود، از نمونه برترین مشتریان این شرکت می توان به کارخانجات فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان و… اشاره نمود.

این شرکت در ادامه در سال 1372 همکاری خود را با شرکت جرثقیل سازی لیفتکت آلمان آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی این محصولات را به کارخانه های بزرگ و کوچک سراسر ایران ارائه نماید، از جمله پروژه های موفق این شرکت می توان به تامین جرثقیلهای خط مونتاژ در کارخانه ایران خودرو اشاره نمود.

تمکین فولاد آسانبر در سال 1383 با کسب نمایندگی انحصاری آسانسور و پله برقی شیندلر سوئیس، به نامی آشناتر در صنعت و ساختمان تبدیل گردید و با اجرای پروژه های بزرگ و خاص در ابتدای فعالیت خود مانند برج میلاد ، مترو تهران و فرودگاه امام به برترین شرکت در این زمینه تبدیل شد. این شرکت تاکنون پروژه های بسیاری را با نام این برند به بهره برداری رسانده و در حال خدمات رسانی به آنها می باشد.

هم اکنون شرکت تمکین فولاد آسانبر در کنار فعالیت های گذشته، همکاری خود را به عنوان نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی IFE چین از سال 1399 آغاز نموده است. که با پشتوانه و تجربه سالهای گذشته اقدام به توسعه این برند در بازار ایران نموده است.

خدمات

خدمات شرکت تمین فولاد آسانبر شامل موارد زیر می باشد:

مشاوره تخصصی خرید
فروش کالا با تضمین کیفیت
نصب و راه اندازی
خدمات پس از فروش
سرویس و نگهداری

WWW.TFACO.COM