فیلم آموزش تهیه پنیر اصل لیقوان به روش سنتی

فیلم مستند تولید پنیر اصل لیقوان
145
تولیدی پنیر لیقوان کریم شاهد
تولیدی پنیر لیقوان کریم شاهد
3 دنبال کننده

استفاده از شیر تازه گوسفند یا بز، شیردوشی توسط مردان و کاهش آلودگی شیر به فضولات حیوانی، عدم حذفی چربی شیر، تولید پنیر به روش کاملاً سنتی و دستی، عدم استفاده از موارد نگهدارنده، تجربه بالای تولید تخصصی پنیر و بالاخره طبیعت بکر و خاص روستای لیقوان از مهمترین دلایلی است که پنیر لیقوان را خاص نموده است.
در این ویدئو مراحل تولید پنیر بصورت صفر تا صد در کارگاه تولید پنیر کریم شاهد لیقوان ارائه شده است تا از نردیک با روش های تولید پنیر اصل لیقوان آشنا شوید.

پنیر تقلبی و فیک نخرید!
بسیاری از شرکت‌های صنعتی و کارگاه‌های تولید پنیر از اسم لیقوان سوءاستفاده کرده و پنیر تولیدی خود را به نام خرید پنیر لیقوان به فروش می‌رسانند ولی جالب است بدانید که پنیر اصل لیقوان صرفاً پنیری است که به روش سنتی در دهکده توریستی لیقوان تولید می‌شود و اگر پنیری توسط دستگاه‌های صنعتی تولید شده باشد یا به‌صورت دستی در شهری غیر از لیقوان به‌عمل‌آمده باشد پنیر اصل لیقوان نخواهد بود و طعم اصیل این پنیر را با خود به همراه نخواهد داشت.

جهت خرید پنیر لیقوان به وب سایت کارگاه تولید پنیر کریم شاهد مراجعه نمایید و سفارش خود را آنلاین ثبت نمایید

https://shahedlighvan.ir/product/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d9%86%db%8c%d8%b1-%d9%84%db%8c%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86/