برنامه بدون تعارف با خانواده مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد، با نام اصلی «معصومه علی‌نژاد قمی کلایی»، زاده 1355 در روستای قمی کلای بابل است که چند سالی می شود شاه ماهی آکواریوم رسانه های فارسی زبان خارجی شده است.

معصومه علی‌نژاد قمی کلایی که خود را مسیح علی‌نژاد معرفی می‌کند خبرنگار ضد انقلابی است که پس از فتنه 88 به خارج از کشور رفت و تلاش‌های خود را برای عناد با انقلاب و حجاب اسلامی آغاز کرد.

--------------
خواهر مسیح علی نژاد (خبرنگار ساکن خارج از کشور که دختران را علیه ارزش حجاب تحریک می‌کند) گفت: با ایمان و حجاب خود، تا پای جان از ارزش‌های اسلامی و انقلابی و حریم ولایت فقیه دفاع خواهیم کرد.

خواهر مسیح علی نژاد، ضمن اظهار برائت از عملکرد ضد انقلابی و غیر اسلامی خواهرش گفت: در شهر بابل زنان و مردان باایمان و باحیایی زندگی می‌کنند که خانواده ما هم از این قاعده مستثنا نیست. به طوری که خانواده علی نژاد در طول سال‌های چند تحمیلی همراه با مردم ایران اسلامی مقاومت کردند و سختی‌های جنگ تحمیلی را به جان خریدند تا عزت و شرف این سرزمین محفوظ بماند.

او با تأکید بر اینکه پدر و مادر و تمام اعضای خانواده علی‌نژاد در مسیر اعتقادات اسلامی مستحکم و پابرجا هستند، گفت: ما در محضر رهبر معظم انقلاب اظهار شرمندگی می‌کنیم که یکی از اعضای خانواده‌مان این‌گونه ندانسته با ارزش‌های اسلامی مقابله می‌کند. اما ما در مقابل او و هر کسی که قصد صدمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشته باشد، می‌ایستیم و از ولایت فقیه دفاع می‌کنیم.

---------

بررسی کارهای مسیح علی نژاد در گفت و گو با مدیر پرس تی وی لندن را در لینک زیر بخوانید»» https://bonyana.com/?p=13586