ردیاب کوچک ارزان - ردیاب ریز سیمکارتی - جی پی اس کوچک - دیجی ویرا

با یک ردیاب کوچک، وسایل خود را ایمن نگه دارید
سرمایه گذاری روی یک ردیاب کوچک یک راه عالی برای محافظت از آنچه متعلق به شماست است. چه چیزی گم شده باشد یا دزدیده شده باشد، ردیاب‌های کوچک GPS می‌توانند به شما کمک کنند مکان آن را پیدا کنید. دیجی ویرا تعداد زیادی ردیاب جی‌پی‌اس کوچک را ارائه می‌دهد تا بتوانید ردیاب‌های متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.
کجا می توان ردیاب ریز را نصب کرد؟
یک ردیاب جی‌پی‌اس کوچک دیجی ویرا را می‌توان تقریباً در همه جا نصب یا قرار داد، بسته به برند مورد نظر. برخی از ردیاب‌های مینی جی‌پی‌اس فقط در وسایل نقلیه، اسکوترهای موتوردار و موتورسیکلت‌ها استفاده می‌شوند زیرا نصب اضافی مورد نیاز است. سایر ردیاب ها را می توان در کیف پول قرار داد، به دوچرخه وصل کرد یا به قلاده سگ متصل کرد. ردیاب‌های کوچک که نیازی به نصب در خودرو ندارند، معمولاً به سیم کارت نیاز دارند. ردیاب‌ها باید محتاطانه باشند، بنابراین می‌توانید آن را در جیب یکی از عزیزانتان مانند والدین مسن یا فرزند خردسال قرار دهید.
آیا می توانید به روز رسانی های مکان را روی یک دستگاه الکترونیکی دریافت کنید؟
بله، می‌توانید به‌روزرسانی‌های موقعیت مکانی را از یک ردیاب کوچک GPS در یک دستگاه الکترونیکی دریافت کنید. بسیاری از ردیاب ها به شما امکان می دهند از راه دور از طریق تلفن هوشمند یا تبلت به دستگاه دسترسی داشته باشید. همچنین ممکن است به‌روزرسانی‌های موقعیت مکانی و هشدارهای سرعت را از طریق پیام متنی و ایمیل دریافت کنید. برخی از دستگاه‌ها زمانی که ردیاب از مکان مورد انتظار خارج می‌شود، مانند مدرسه، در زمانی که انتظار می‌رود ردیاب در آنجا باشد، به شما هشدار می‌دهند.
شماره تماس دیجی ویرا : 02144244463