عکاسی تبلیغاتی

امروزه محصولات و خدمات بدون عکاسی تبلیغاتی بسیار سریع فراموش می‌شوند. به عبارتی عکس‌های تبلیغاتی علاوه بر اینکه باعث شهرت محصولات و خدمات می‌شوند، سبب ماندگاری آنان نیز می‌گردند. پس عکاسی تبلیغاتی نقش مؤثری در ارائه محصولات و خدمات شما دارد. در ادامه به تعریف عکاسی تبلیغاتی می‌پردازیم

"عکاسی تبلیغاتی" چیست؟
عکاسی تبلیغاتی شاخه‌ای از عکاسی صنعتی است که محصولات را با جزئیات و ویژگی‌های آن به نمایش می‌گذارد.

عکاسی تبلیغاتی ویژگی‌های مثبت محصولات را بسیار برجسته می‌کند و محصول را بسیار زیباتر به تصویر می‌کشد. گاهی هم در نشان دادن محصولات اغراق می‌کند، تا توجه مخاطب را به خود بیشتر کند.

این در حالی است که در عکاسی صنعتی صرفاً محصول را به همان صورتی که هست نشان می‌دهند. اما آنچه بیشتر در تبلیغات استفاده می‌شود و بازدید بالایی دارد عکاسی تبلیغاتی است.

به‌طورکلی عکس‌های تبلیغاتی را می‌توان در همه‌جا قرار داد و توجه مخاطب را افزایش داد. تیم مای کاستومر این شیوه عکاسی را به همه صاحبان کسب‌وکارها پیشنهاد می‌کند، چراکه تأثیر فوق‌العاده‌ای در افزایش فروش محصولات شما به وجود می‌آورد.

ضرورت عکاسی تبلیغاتی
برای بررسی میزان اهمیت عکاسی تبلیغاتی بایستی با آمار و حقیقت‌هایی در رابطه با آن آشنا شوید. این آمارها، نشان‌دهنده نقش مهم عکاسی در صنعت و کسب‌وکار هستند؛

عکس‌های جذاب تبلیغاتی می‌توانند ترافیک سایت را تا ۵۰% افزایش دهند.
توییت همراه با عکس ۱۵۰ برابر بیشتر از توییت های بدون عکس منتشر می‌شوند.
۳۲% بازاریابان می‌گویند که محتوای تصویری بیشترین میزان تأثیر را بر روی کسب‌وکار می‌گذارد.
وقتی مردم مطلبی را می‌شنوند، پس از سه روز تنها ۱۰% آن را به یاد می‌آورند، درصورتی‌که پس از مشاهده محتوای بصری (پس سه روز) بیش از %۶۵ اطلاعات و نکات را به خاطر می‌آورند.


با توجه به این آمارها درمی‌یابیم که برای کسب موفقیت و شهرت در شبکه‌های اجتماعی بایستی در آن‌ها از محتوای بصری استفاده کرد. عکس‌های تبلیغاتی از مهم‌ترین محتوای بصری هستند و تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای بر مخاطب می‌گذارند.

عکس‌های تبلیغاتی وفاداری مشتری را افزایش می‌دهند
کاربران و مخاطبان با مشاهده عکس‌های تبلیغاتی با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار می‌کنند. مشتریان با مشاهده تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، نظر خود را در زیر آن می‌نویسند. با توجه کردن به نظرات آن‌ها می‌توانید رضایت آن‌ها را به دست آورید. بدین ترتیب طبق یک فرآیند ساده افراد تبدیل به مشتری‌های وفادار می‌شوند.
تماس:
09124777487 _ 02126408816 _ 02126408817
"اینستاگرام مای کاستومر"