بهترین آموزش تعویض باتری نوکیا 2.1

تعویض باتری نوکیا 2.1
در هنگام تعویض باتری نوکیا 2.1 ممکن است با دیدن پیچ های بسیار زیاد آن از این کار منصرف شوید.اما ما در این ویدیو به طور ساده و اسان به شما نحوه تعویض باتری نوکیا 2.1 را آموزش می دهیم.
خوب در ابتدا ما درب پشت گوشی را با ناخن باز می کنیم که به راحتی باز میشود و ما اینجا 13 عدد پیچ داریم که باید باز کنیم که دسترسی به باتری آسان تر بشود و بعد از اینکه پیچ آخر را هم باز کردیم فریم پشت گوشی به راحتی باز می شود،همونطور که درب پشت گوشی را باز کردیم.
به آرامی باز می کنیم که دسترسیمون به باتری راحت باشد. الان ما درب را جدا کردیم و فلت باتری که می خواهیم باز کنیم هم جدا می کنیم و الان باتری چند عدد چسب دارد پایینش که این چسب ها را هم باز می کنیم که بتوانیم باتری را از بدنه جدا کنیم و با یک شی فلزی از بغل کمی فاصله میدهیم بین باتری و بدنه تا بتوانیم آن ها را از هم جدا کنیم. سعی کنید به آرامی و با حوصله اینکار را انجام دهید تا آسیبی به گوشی شما وارد نشود. خوب باتری الان قابلیت جدا شدن را دارد و اگر کمی با دست فشار بدهید باتری جدا می شود ، الان باتری را ما جدا کردیم.
سپس باتری جدید را تست می کنیم که فلتش سالم است و مشکلی ندارد و برای اینکه باتری تکان نخورد از چسب دو طرفه استفاده می کنیم.ما اینجا از دو نوار کوتاه چسب دو طرفه استفاده می کنیم و روکش آن را بر میداریم و باتری جدید و فلتش را جا می زنیم و مطمئن شوید که کامل جا رفته باشد و بعد از اینکه جا رفت باتری را به بدنه فشار می دهیم که به خوبی به بدنه بچسبد.
خوب فریم پشت گوشی را در جای خودش قرار می دهیم و کمی فشار می دهیم تا به طور کامل چفت شود و حالا به ترتیب دوباره پیچ ها را می بندیم و سپس رم گوشی را جا می زنیم و در انتها در پشت گوشی را هم فشار می دهیم.
خرید باتری نوکیا 2.1
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از نوکیا 2.1 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال نوکیا 2.1 را با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.

https://www.almanistore.com/product/nokia-2-1-mobile-battery-with-technical-code-he341/