لوله بازکنی جردن بهمن ۰۹۱۲۱۸۹۲۰۹۲

بالا رفتن عمر ساختمانها و نیاز به لوله بازکنی :
تخلیه چاه نیاز دارد خدمات فنی بهمن در تمام نقاط تهران وحومه آماده سرویس دهی شبانه‌روزی وکاربلد بهداشتی تمیز کار می کنید
هرچه عمر ساختمانها بالا می رود ,و سیستم لوله کشی فاضلاب قدیمی تر می شود احتمال اینکه لوله دچار گرفتگی شود بیشتر می شود. معمولا در ساختمانها و بناهای قدیمی از سیستم لوله کشی چدنی استفاده شده است. به خاطر طولانی شدنرفع گرفتگی لوله ها فشار زیادی به لوله ها وارد می آید. که این امر باعث می شود  فشار وارده به لوله ها زیاد شده و در صورت عدم رفع گرفتگی ، سبب شکستگی لوله ، بروز نشتی و ترکیدگی، برگشت فاضلاب، و انتشار بوی بد فاضلاب به داخل منزل  و …  شود.
تشخیص گرفتگی :
برای تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب مواقعی که خروج آب دچار مشکل شد و با پمپ های معمولی لوله بازکنی ، راه خروجی باز نشد و یا با لوله بازکن های شیمیایی، مشکل برطرف نگردید بایستی کاسه توالت، دستشویی یا کف  شور را بازکرده و پمپ باد را درمحل قرار داده و با متراکم شدن لاستیک پمپ به قسمت داخل شترگلو یا سیفون، گرفتگی لوله ها  را رفع کرد.که این امر نیاز به کارشناسان و متخصصین مجرب شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه (خدمات فنی بهمن )دارد.
همچنین گاهی به خاطر گرفتگی لوله با شئی خارجی یا سفت شدن شدید فضولات سبب گرفتگی شده که دستگاه تراکم هوا یا پمپ باد سبب باز شدن لوله ها می شود. البته بایستی دقت کرد که اینکار توسط تکنسین با تجربه صورت گیرد تا سبب ایجاد سانحه و پس زدگی فاضلاب و فضولات نشود.
http://www.lolehbazkon.com