نحوه تعویض باطری شیائومی نوت 9

خرید باتری Xiaomi Redmi Note 9
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از شیائومی ردمی نوت 9 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.
https://www.almanistore.com/product/xiaomi-redmi-note-9-battery/

تعویض باتری Xiaomi Redmi Note 9
تعویض باتری Xiaomi Redmi Note 9 بسیار ساده می باشد و با کمی دقت به راحتی می توانید باتری این گوشی را تعویض کنید.ما نیز در این ویدیو به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری شیائومی ردمی نوت 9 به شما آموزش می دهیم.
ابتدا گوشی را خاموش می کنیم و سپس سیم کارت را از گوشی خارج می کنیم. برای باز کردن این گوشی باید از پایین دستگاه شروع کنیم و با پیچ گوشتی سعی می کنیم قاب پایین را از قسمت پورت باز کنیم. با ابزاری که داریم سعی می کنیم فریم پشت یا قاب پشت را از گوشی جدا کنیم ،خیلی راحت اینکار انجام می شود فقط احتیاط کنید که زیاد به قاب فشار نیاورید.
الان ما توانستیم درب را جدا کنیم ، یک محافظ پلاستیکی وجود دارد که اول پیچ های آن را باز می کنیم که بتوانیم این محافظ پلاستیکی را جدا کنیم. سپس اول فلت باتری را جدا می کنیم و بعد از آن فلت فینگر پرینت یا اثر انگشت را دو عدد فلت دیگر هم وجود دارد که باید آن ها را باز کنیم و بعد از ان سعی می کنیم چسب باتری را هم باز کنیم و سپس با کشیدن زبانه چسب باتری سعی می کنیم که چسب پشت باطری را جدا کنیم.
خوب ما الان توانستیم باطری را از بدنه جدا کنیم ، برای اینکه بتوانیم باتری جدید را جایگذاری کنیم از چسب دو طرفه استفده می کنیم.چسب ها را به بدنه باطری می چسبانیم قبل از اینکه باتری را در بدنه جا بزنیم و سپس چسب ها را مثل روز اولش به باتری می چسبانیم.
باتری جدید را داخل گوشی قرار می دهیم و فلت هایی را که باز کرده بودیم را جا می زنیم و سپس فلت باطری و فلت فینگر پرینت را جا می زنیم و سپس باید محافظ پلاستیکی که با پیچ گوشتی باز کرده بودیم را دوباره پیچ کنیم و بعد از آن در پشت را جا می زنیم.با کمی فشار دادن در به راحتی جا می رود و پس از آنکه گوشی روشن شد درگاه سیم کارت را جا می زنیم و در اینجا کار ما به اتمام میرسد.