بررسی سیستم مدیریت پارکینگ با استفاده از ریدر برد بلند ( انتن برد بلند ) RFIDمدل Pk-UHF101 و نرم افزار کنترل تردد فراگارد

سیستم مدیریت پارکینگ ورود و خروج خودروها را به طور کاملا هوشمند کنترل می کند و با داشتن قابلیت گزارشگیری با استفاده از نرم افزار فراگارد امکان نظارت بر تردد خودروها را ایجاد کرده و شما می توانید از ورود خودروهایی که اجازه ی ورود ندارند ٬ جلوگیری کنید و یا بر ساعات دسترسی به پارکینگ و محدودیت های آن نظارت داشته باشید.
در این ویدیو سیستم مدیریت پارکینگ ساختمان آفتاب مورد بررسی قرار می گیرد. این ساختمان دارای دو راهبند برای ورود و خروج می باشد. از دو انتن ( ریدر برد بلند ) و یک کنترلر مدل FG-16 برای راه اندازی سیستم مدیریت پارکینگ این ساختمان استفاده شده که در فیلم مشاهده می کنید.
ریدر برد بلند ( انتن برد بلند ) UHF یک نوع ریدر برد بلند می باشد که اطلاعات تگ های برد بلند را دریافت می کند. ریدر برد بلند ( انتن برد بلند ) UHF توانایی خواندن تگ ها تا فاصله ی 8 متر و با توجه به شرایط محیطی تا 10 یا 11 متر را هم دارد . ریدر برد بلند ( انتن برد بلند )UHF اطلاعات دریافتی از تگ را به کنترلر می رساند و کنترلر در صورت مجاز بودن اطلاعات تگ با برقرار کردن یک رله درب را باز می کند. این فرایند با استفاده از نرم افزار فراگارد قابل ثبت و مدیریت است.نرم افزار فراگارد قابلیت اتصال به راهبند و کنترل ورود و خروج دارد. همچنین کنترلر از طریق پورت شبکه ورود و خروج را به نرم افزار فراگارد گزارش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به شرکت فرافن سامانه آسیا مراجعه کنید.
www.faraafan.com