امیر شریفی - زندگی با قانون جذب -2

730
24 مرداد 1396

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما اعضای خانواده بزرگ پرورش افکار

هر دفعه قرار است فایلی ضبط کنم در ابتدا باید از شما خوبان تشکر کنم. این اسقبالی که از قسمت اول چگونه زندگی امیر شریفی زیبا شد، انجام شد به واقع یک نمونه بی نظیر یا حداقل کم نظیر در رشته فعالیتی ماست. از شما ممنونم که هر زمان بخواهم عقب بکشم و خسته بشم فقط کافیه یک نگاهی به کامنت های بی نظیرتون بندازم و خیلی قدرتمند تر از قبل برگردم.

اگر خاطرتان باشه در قسمت اول در مورد نقش روحیه در چگونه انجام دادن کارها صحبت کردیم. روحیه خوب باعث بهبود تصمیم گیری مخصوصا تصمیم گیری ناخودآگاه می شود و از آنجا که اکثر تصمیمات ما ناخودآگاه است داشتن روحیه خوب می تواند باعث تصمیم گیری درست شود که این تصمیم گیری های درست باعث رسیدن ما به اهدافمان می شود.

در قسمت دوم یک تمرین بسیار کاربردی به شما دوستان خواهم داد که به راحتی روحیه خود را بالا ببرید و یک نمونه از نقش روحیه و احساس در تصمیم گیری افراد بزرگ را هم با هم بررسی خواهیم کرد و یک مثال عینی را در این رابطه مشاهده خواهیم کرد.

واقعا چه می شود که یک احساس خوب باعث گرفتن تصمیمات درست در انسان می شود؟ مگر ذهن همان ذهن نیست؟ جواب این سوال را به صورت کامل در مباحث قانون جذب در دوره کارشناس جذب شوید داده ایم و به دلیل طولانی بودن در این مقاله نمی گنجد ولی جا دارد دو شعر زیبا از مولوی و حافظ را نقل کنم تا اهمیت این موضوع را بیشتر نشان دهیمهنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی

کین کیمیای هستی قارون کند گدا را

حافظو اما شعر مورد علاقه من که هر جا که بتوانم تکرارش می کنم.

خوش باش که هر که راز داند

داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چو شکر تو باش شاکر

شاکر هر دم شکر ستاند

مولویپس اگر دوست دارید در دسته افراد موفق و کسانی که راز را می دانند (منظور راز بزرگ جهان هستی است) باشید خوش باشید یعنی احساس خوب و روحیه بالا

http://www.parvaresheafkar.com


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

x