مستند جالب در مورد آتلیه های عکس غیر مجاز

اگر از طرفداران برنامه های چالشی و پر هیجان مستند در زمینه های اجتماعی باشید حتما نام برنامه ی خط قرمز چندین بار به گوش شما خورده و اصلا با این نام و با این برنامه غریبه نیستید .

اما در این قسمت از برنامه ی تماشایی خط قرمز دست اندرکاران این برنامه سراغ آتلیه های عکاسی در سطح شهر رفتن که کارهای غیر مجاز در اونها انجام میشه و از این راه درآمد زایی بسیار زیادی رو هم برای خودشون دست و پا می کنن . در ابتدای مستند شما میتونید تصاویری رو ببینید که البته به صورت شطرنجی و مات شده هستن ولی به خوبی نشون میدن که از چه افراد و با چه سر و وضعیتی در این آتلیه ها استفاده میشه و به راحتی و بدون حجاب در این مغازه ها رفت و آمد می کنن .

در ادامه نیز یکی از عوامل برنامه که کاملا به صورت مخفیانه در حال فیلم برداری از او نیز هستن داره از مدل ها میپرسه و اینکه چه خدماتی رو ارائه میدن که متصدی این کار هم داره به این شخص میگه که ما اینجا مانکن هم کرایه میدیم البته از هر نوع که شما بخواید چه از نوع مرد و چه از نوع زن . در ادامه هم بحث های مختلفی در این زمینه پیش میاد که توجه شما رو به این مستند بسیار قشنگ جلب میکنیم تا از وقایع پیرامون به خوبی مطلع باشید .