بازهم‌ رسوایی در بی‌بی‌سی فارسی

388
25 آذر 1394

شبکه انگلیسی بی بی سی فارسی در پی شکست در جذب مخاطب، بارها دست به اعمالی زده که غالبا باعث ایجاد رسوایی برای این شبکه شده است.

londen eyeنوشت: چندی پیش، این شبکه دولتی، برای جبران عدم همراهی و مشارکت مردم در برنامه‌هایش، در سناریویی غیرحرفه ای به پخش تماس هایی از پیش ضبط شده به جای تماس های زنده روی آورد که این سناریو به "اتاق فرمان مشترک بی بی سی و صدای آمریکا” معروف شد.

در آخرین مورد از این رسوایی ها، شبکه بی بی سی فارسی برای جبران عدم همراهی و مشارکت مردم در برنامه‌هایش، اینبار در سناریو جدید خود به پخش تماسی از سال های گذشته در برنامه "مخاطب محور” نوبت شما روی آورده است.

ماجرا از این قرار است که همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، شبکه بی بی سی همگام با سایر رسانه های ضد انقلاب، ازچند روز قبل از آغاز هفته دفاع مقدس این حادثه مهم را بایکوت خبری کرد. این شبکه طی اقدامی شیطنت آمیز، در آستانه هفته دفاع مقدس، سوژه "عملکرد” سپاه را در دستور کار قرار داد.

در میان تماس هایی که در راستای سیاست های بی بی سی انگیس در برنامه نوبت شما ( تاریخ ۹۲/۶/۲۷ ) پخش شد، شخصی با عنوان "علی از تهران” در برنامه صحبت کرد که سعی داشت عملکرد سپاه را زیر سوال ببرد.


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

x