تریلر مقایسه گرافیک عنوان Star Wars Battlefront

رانجام موعد انتشار یکی دیگر از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ میلادی فرا رسید. Star Wars Battlefront امروز رسما منتشر خواهد شد و البته برخی از افراد هم توانسته‌اند با EA Access زودتر از موعد به بازی دسترسی پیدا کنند. پس از انتشار نمراتی که چنگی به دل نمی‌زنند، حال نوبت به مقایسه گرافیکی این عنوان بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان رسیده است.

جدیدترین ساخته استودیو دایس از نظر منتقدین با شکست مواجه شد در حالی که بازی‌بازان کاملا خلاف این موضوع را ثابت کرده‌اند.

از جمله نکات مثبتی که در Star Wars Battlefront مشاهده می‌شود، پیشرفت گرافیکی خوب آن نسبت به نسخه آزمایشی و رفع مشکلات گرافیکی مربوط به آن نسخه می‌باشد. همچنین مورد امیدوارکننده دیگری که در مورد Star Wars Battlefront رخ داده، اجرای بسیار خوب بازی روی هر دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت است. بر اساس مقایسه‌ای که تارنمای یوروگیمر انجام داده است، مطابق معمول کنسول سونی کمی از رقیب خود جلوتر است. نسخه پلی‌استیشن۴ پایداری قابل توجهی را در نرخ فریم ۶۰ از خود نشان داده و این در حالی است که نسخه اکس‌باکس‌وان تا ۵۰ فریم نیز افت داشته است.