تریلر E3 بازى Wattam را از اینجا تماشا کنید

گل هایى که می رقصند، درخت کارى، جشن و بوم! تریلر E3 بازى Wattam را به این صورت می توان توصیف کرد. با نزدیک شدن به یکی از بزرگترین(اگر بزرگترین آن ها نباشد) کنفرانس هاى صنعت گیم، ناشرها و سازندگان تریلر، عکس و مطالب جدیدى از بازى هاى خود منتشر می کنند تا طرفداران و کاربران به نمایش آن ها رغبت پیدا کنند. تریلرهاى پیش از E3 نیز یکى از هایپیجات(!) در این زمینه حساب می شوند. البته این بار با تبلیغ یک بازی ترسناک و یا دنیایى آخرالزمانى روبرو نیستیم، بلکه این بار زمان، زمان هایپ Wattam، یک بازى جذاب و بامزه، می باشد. در ادامه با تریلر E3 بازى Wattam با ما همراه باشید.

تریلر E3 بازى Wattam، عنوان انحصارى کنسول PS4 از Keita Takahashi، خالق Katamari Damacy، منتشر شده است و می توانید تمامی جذابیتى که این بازی قصد تسخیر قلب ما با آن را دارد را در آن مشاهده کنید.

این عنوان در Sony’s PlayStation Experience سال پیش معرفی شد و در دست ساخت در استودیوى Funomena می باشد. این استودیو توسط Robin Hunicke و Martin Middleton، مدیران پیشین thatgamecompany، پایه گذاری شده است.

Wattam به مدت دو سال در مرحله ى ساخت به سر برده و برای انتشار در سال ٢٠١۶ برنامه ریزی شده است. این عنوان همینطور برای افرادی که به E3 سفر می کنند نیز برای بازی کردن در دسترس می باشد.


برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

x